• Životopisný

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Česke pohadkove peklo ma dalsi zarez na pazbe! Pribeh nuda, herectvi opet hruza jako vsude posledni dobou, Krakonosovo nejvetsi dilema je ze by chtel okopavat Lidusce zahradku …. No uplne pro deticky to neni. Ale Svehlik v mysliveckym si ty dve hvezdy zaslouzi. UPDATE: Na druhé shlídnití už to není takové peklo jako na poprvé. Ve stínu ostatních českých veledíl, to vlastně docela ujde. Proč ale dá Liduška přednost mladíčkovi před Krakonošem, to mi hlava furt nebere.

Bestie (2022)

Takhle - v tydne na Nove kolem desaty to sedne. Haranti zas neskutecne otravny, uz dlouho nebylo ve filmu dite, ktery bych nechtela po 20 minutach obetovat.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Vypustit děti, přidat temnotu a ubrat na Taikovo vtipech (který jsou vtipný jen v určitém množství a jiných počinech, tady to v porovnání s vtipností Gardianů dře jak bláze) a mohlo to být pěkný. Takhle celý film oscilujete mezi "furt dobrý" a "pane bože to je kokotina". Aspoň že to zachraňuje Hemsworth tou brutální muskulaturou

Contratiempo (2016)

Ok je to hezky natoceny ale pozorny divak odhali zaverecny figl asi tak po 20 minutach filmu🤦🏼‍♀️a pak uz je to trochu nuda

Elvis (2022)

Za me ma tenhle film jednu jedinou ale bohuzel velkou chybu a tou je Tom Hanks. Sorry ale chlapek co celej zivot buduje image slusnaka v takovyhle roli ??? Fakt ne a ani ta maska tomu nepomaha. Ale country Faramir dobrej😉

Nabídka (2022) (seriál)

Po dlouhe dobe serial, kteremu se neda nic vytknout. Skvele obsazeni, styl vypraveni, to ze vlastne neukazali ani jednu scenu z Kmotra skvele funguje, proste super. Az me mrzi ze to ( nejspis) nebude mit druhou radu. P.S.:donutilo me to zkouknout vsechny dily kmotra uz jen pro porovnavani

Legenda o Tarzanovi (2016)

Krátce po sobě jsem zhlédla tento skvost a zároveň Seveřana a jedno je jasné - ten kluk má štěstí že je hezkej, protože hrát teda opravdu neumí.

Top Gun: Maverick (2022)

Je tam vsechno - sentiment, drsnaci, motorky, polonahy piloti v pisku a nesmrtelny Tom, co vypada o 20 let mladsi nez je ( jak to ten chlap dela???). Litaci sceny jsou naprosto bozi. A btw: Miles Teller tady a v The Offer vyzral z chlapecka z Whiplashe jak vino!!

Gangy z Birminghamu - Safír (2022) (epizoda)

posledních 5 minut stojí za těch táhnoucích se 53 ve kterých se nic moc nestane.....uffff

Manhunt - Unabubba (2020) (epizoda)

jestli jsou všichni agenti FBI tak tupí a otravní jako tady agentka tak je div že někdy někoho vůbec zatkli. Ale jinak za mě lepší než 1.serie