• Pohádka

Princezny nejsou vždycky na vdávání (1985) (TV film)

Moc hezká pohádka. Je pro nás co mají duši dítěte a nehodnotí životní osudy herců, ale jejich herectví... Co hodnotí příběh . A vtip. A je tady toho dost :-) A hlavně,,, vidím hrát takové velikány...... a v pohádce ze sebe dají pro děti takovou krásu.... :)

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

jóó.... tak to je nádherně praštěná a vtipná pohádka. Opravdu se povedla :-) I já miluji romantické a výpravné pohádky s nádhernou výpravou. Ale občas tahle výjimka vnese čerstvý vítr do světa pohádek :-)

Čertí brko (2018)

Ondřej Vetchý, Vašek Kopta,Jan Budař a Jana Plodková hrají opravdu neskutečně úžasně :-) To se opravdu hodně povedlo. Krásná a milá pohádka. Juj jen tak dále :-)

Rocketman (2019)

Nádhera. :-) Hodně se mi to líbilo a přeji Eltnovi, aby byl konečně spokojený a milovaný :-)

Sonja: Královna ledu (2018)

Tak to byla jízda. Uměla bruslit to bezesporu. Ego měla taky až do nebe. Semlela ji sláva a city ji chyběly. Film byl sám o sobě hodně dobrý. Měl spád, bylo na co koukat a to jak holka fičela životem mi připomnělo Eltona Johna i Frediho. Sláva jim udělala ze života peklo a nakonec se stejně cítili osaměle. Stojí za to ho shlédnout. Ale vracet se k němu nebudu. :-)

Indiáni z Větrova (1979)

Kdo se dokáže nad politiku nadnést, tak zjistí, že je to úžasný film. Fakt pěkný :-) Prostě nádherná dětská léta, a jestli se nebili horňáci a dolňáci, tak tady bojovali vesničtí a děcák :-) Juj kdyby dnes dělaly děti takové lotroviny.... nebyl by ten svět přece jen lepší a veselejší, než s tím s čím se potýkají děcka dnes? :-) Za mě neskutečně milý film :-)

Kopretiny pro zámeckou paní (1981)

pravé léto, pravé dětství, pravé dospívání, humor mě osobně velmi blízký. Takový jsem jako slečna přesně prožívala. Jen ten hrad mi chyběl :-) :-)

Štěstí (2005)

Tak tohle je moje srdcovka. Je to neuvěřitelně úžasný film. Táňa i Pavel, Zuzanka Kronerová a Simona Stašová s Bolkem.... a Aňa svou roli vystřihla dokonale. Přesně. Tak jak o z opravdového života. Za mě opravdu TOPka :-)

Dobrodružství kriminalistiky - Mechanoskopie (1990) (epizoda)

Jeden z nejpovedenějších dílů. Tak jako v čerty nejsou žerty nádherný herecký koncert Karla Heřmánka a Ondry Vetchého. A Václav Postránecký je k zulíbání. Bože tak skvělý díl.... :-) A všichni herci tak úžasní i paní Jelenská byla úžasná :-)

Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)

Pavel Zedníček, Robert Jaśków, Karel Dobrý, Pavla Tomicová... jej já si ten herecký koncert a kostýmy a to vše úplně vychutnala. Pavel Zedníček je nesmírně sympatický... ta role mu nádherně sedla. A Karel Dobrý, charismatický, každým pohybem opravdová autorita. To je prostě taková odpočinková úžasná filmařina. Za mě děkuji. Chápu , že je určeno pro nás gurmány :-) :-) :-)