• Pohádka

Upgrade (2018)

Taková budoucnost až nahání strach. Dobrý film. Hodně dobrý :-)

Zúčtování (2016)

No moc dobrý počin. Hodně se nám líbilo. :-)

Boží mlýny (1938)

Příběh ,který se mezi lidmi může stát ať se podíváme do minulosti ,či budoucnosti. Dnes máme rozvod a basta. Téma podobné Muzikantské Lidušce, Její pastorkyni, Gazdině Robě. Prostě rozumem z nadhledu bychom to vyřešili bez tragedie. Ale ono se to někdy zvrtne a osud si zahraje krutou hru. Za měmoc hezké a líbilo se mi to i když je to smutný příběh. A tak bych fandila prvorozenému a Naně, škoda. Přeškoda. Ten grunt by jim pěkně prosperoval :-)

Jana Eyrová (1943)

Nejkrásnější Jana ze všech Jan. Až je mi to líto, protože má být jiná... prostě jiná. Rochester lhal, když ji řekl, že není hezká. Příběh je krásně tajemný, hodně, hodně, hodně pozměněný, ale kupodivu se u něj dá lehce vydržet. Trošku jsem si musela zvyknout na Orsona Wellese. Charismatický hlas, ale kukuč měl jako maniak a ten jeho hltavý polibek, když se s Janou uviděli na spáleništi... no na tu dobu to vypadalo, že ji spíš zakousne :-) :-) Drsnost projevoval spíš verbálně a někdy neurvale. Ale jo... dá se, protože v té atmosvéře a poklidu Janiny postavy je nádhera. Dům ožívá příjezdem panstva... vtáhne vás děj. Koukněte můžete-li :-)

Rebelka (2012)

nasmála jsem se a zároveň i slzička mi ukápla. Krásný neotřelý příběh. No a co musím úplně ocenit.... LUBA SKOŘEPOVÁ, která úžasně nadabovala čarodejnici. Jůůůj, to byla paráda :-)

Venom (2018)

No... no..... ale jo, na večerní pokoukání to je. Prostě vymysleli dalšího monstrumečka, který je z gumy a neprůstřelný zároveň, po mrakodrapu běhá asi jako superGorila, natahuje se do stran i do prostoru, povídá si, mozek to má bůhvíkde,... no....jen koukněte. Nudit se nebudete a logiku v tom nehledejte... to fááákt nejde :-) :-)

Zlý časy v El Royale (2018)

Jeff a Cynthia.... jak jsem byla ráda, že tyhle dvě postavyvyvázly :-) Neskutečně. Těm jsem fandila od začátku. Na to že je na place hlavně jen 7 lidí... tak paráda. Zvrat za zvratem. Chvilkama bych to popostrčila, ale jinak super počin. Chris to teda zahrál toho úchyla. Kdybych nevěděla, že je to herec tak by z něj šel ve skutečnosti neskutečný strach. Thor... úžasný bůh a tady Bůh šílenství. Ale rozplývám se nad Jeffem... sakra chlap má stále šmrnc v tom hraní. Skvělé :-)

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Neúprosně špatně. Jako by šito horkou nití. Jsem milovník pohádek a řekla bych i s tím dětským nadhledem, kdy za slovem pták a ocas nehledám pohlavní úd !!!! Ale tohle bylo zoufalé. Párátko na kterém ta zbroj visela, s přihlouplým výrazem ve tváři. Peklo druhá katastrofa. Juuuuuuuuj, to fakt bylo děsné. Žito, ten moudrý a kulišácký satirický kouzelník tady vyzněl jako arogantní, fracek, který spolkl všechnu moudrost světay v 17ti. Nezachránil to ani Pavel Kříž, kvůli kterému bych dala palec nahoru. Ten se mi opravdu líbil. Ale to se opravdu obejdu si tohleto pouštět jen kvůli němu. :-( TOTÁLNÍ ZKLAMÁNÍ :-( A NEJSEM 4 CENOVÁ PANE ZELENKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Šafařík je tragedie výběru a scénář... tomu taky nepřidal. :-(

Vánoční království (2015) (TV film)

Krásný jednoduchý a pohádkový příběh. Skvělí herci:-) Jen tak dál :-)

Nejkrásnější dar (2017) (TV film)

Moc pěkná pohádka pro neslyšící děti :-) Obdiv k hercům , kteří ze sebe dávájí pro děti všechno. I kostýmy jsou moc pěkné. Za mne palec nahoru :-)