Ledové ostří (1992)

Příjemný a sympatický romantický film, který nijak neškodí na rozdíl od těch, které ukazují, že na každou ženskou někde čeká bohatý a krásný princ. Takové blbiny totiž škodí společnosti mnohem více než-li třeba taková ozónová díra, protože každá, co na takove romantické slátaniny kouká, pak každým opovrhuje, protože si myslí, že právě na ni někde čeká ten zmíněný princ, ale skutečnost je jiná.

Let (2012)

Denzel je samozřejmě fenomenální, ale je ho pro tuhle sračku škoda. Film jinak celkově stojí za hovno a je to strašná nuda. Verbal opět bezchybný.

Lucy (2014)

Neuvěřitelná kokotina, kde vrcholem byl ten chirurg, který měl při operaci mobil v kapse svého operačního pláště. To přeci ten debilní Francouz nemůže myslet vážně. Ale jako propaganda na braní drog dobrý. Jedna hvězda pouze za krásnou Scarlett (i když tedy herecky opravdu nic moc).

Pláž (2000)

Neuvěřitelně skvělý soundtrack. Po opakovaném shlédnutí po letech mohu naprosto v klidu říci, že Leo uměl i za mlada.

Thor (2011)

Patrick Doyle je génius a asi jeden z nejvšestrannějších skladatelů. No a film taky ujde :).

Lví srdce (1990)

Absolutní pecka. Skvělé bitky, emoce, hudba, silný příběh a Jean-Claude v roli největší sympaťáka své kariéry. Pouze zmrvené českým dabingem na VHS, protože ten naprosto změnil (posral) prakticky nejzásadnější scénu celeho filmu, ale i jiné. No snad nový dabing bude lepší a tenhle film získá nové příznivce, protože by opravdu byla škoda, kdyby upadl do úplného zapomnění. Rada pro mladou generaci, nenechte se odradit tím, že Van Damme točí samé sračky, tohle je totiž úplně jiný šálek kafe. --- Tak dabing z roku 2013 je pecka, dokonce i Pomeje je skvělý a to je co říct. Doufám, že na plánovaném blu ray bude tento. Má klukovská léta jsou zpět.

Druhá světová válka v barvě (2009) (seriál)

Na tomhle seriálu je jasně vidět, že historii píší vítězové. Neobjektivní dokument, který zaujme pouze tím, že je barevný.

Klub poslední naděje (2013)

Teda od Philadelphie velký krok dopředu. Žádná prvoplánovitá citová vydíračka, nýbrž silný příběh k zamyšlení. Skvělý film, skvělý příběh a naprosto úžasní herci. V čele samozřejmě Matthew McConaughey, jehož fyzická proměna je neuvěřitelná a toho jižanského burana zahrál fantasticky. Jared Leto je rovněž skvělý a strašně mi připomíná mojí bejvalku. Ti co ji znají, mi jistě dají za pravdu, he he. Zatím jednoznačně moje nejlepší setkání s Oscary roku 2013.

Největší zlo (2006) (seriál)

Naprosto o ničem. Vše samozřejmě zaměřeno pouze na Američany, kdy například o Chikatilovi se zde hovoří cca 30 vteřin. Dokument neposkytuje vůbec žádné zajímavé informace. Tedy vlastně až na jednu a tou bylo, že pokusem zjistili, že ženské jsou při konfrontacích, kdy jim nehrozí žádné nebezpečí, mnohem agresivnější než muži. No a ono to tak vlastně opravdu je :).

Vinnetou - Poslední výstřel (1965)

Úžasný příběh, skvělí hrdinové, hudba a smutný převelice smutný konec, kvůli kterému bulím i dnes jako želva. Prostě jasně nejlepší díl. Jo a nesmim opomenout vynikající dabing.