Diktátor (1940)

Úžasné rozloučení se Chaplina s tulákem. Super byla i scéna s pudinkem, která ukázala typickou židovskou povahu.

Vzhůru do oblak (2009)

Parádní film. Jen bych se pozastavil nad hudbou, ano je skvělá a hodící se k tomuto filmu, ale Oscar? Prostě mám dojem, že akademici nadržují v této kategorii animákům, protože takový Hans Zimmer za podobné motivy které složil ke komediím (např. Lepší už to nebude apod..) dostal hovno a tady se rozdává jedna cena za druhou. No a kdo ten rok opět ostrouhal, ano zase náš Hans se skvělým soundtrackem k Sherlocku Holmesovi. Prostě hnus velebnosti.

Thor: Temný svět (2013)

Hodně bídné pokračování, které nad vodou drží pouze Loki. Skvěle napsaná a zahraná postava a největší sympaťák, i když se jedná o záporáka. Po druhém shlédnutí zvyšuji ;).

Taková moderní rodinka (2009) (seriál) odpad!

Nechápu proč všude cpou teplouše a dělají z toho, že je to naprosto normální. Prostě lidstvo jde do prdele.

Vzestup a pád NSDAP (2014) (seriál) odpad!

Další neobjektivní a lživý dokument natočený opět těma debilníma anglánama, kteří o daném tématu vědí hovno a ta naše posraná ČT to musí hned vysílat. Ať si radši natočí dokument třeba o tom, jak se chovali k vlastním vojákům, když například nejvíce poprav bylo právě v britské armádě.

Nedotknutelní (2011)

Jeee roztomilý černoušek se stará o mrzáka a ještě prý podle skutečné události. No prostě už jenom z toho se tady musím posadit na prdel jako všichni zde, začít plakat a smát se dojetim. Ve skutečnosti to byl jenom černej kriminálník a feťák, který nikdy nepracoval a přesto, jen díky své roztomilé bezprostřednosti, dostal tak náročnou práci u zazobaného mrzáka. No už vidím, jak nějaký pracháč nabídne nějakému cigošovi, jehož rejstřík trestů by mohl používat jako toaletní papír, nějakou práci. Za prvé by to bylo tak maximálně vynášení kýble s hovnama, ale především by on ani o žádnou práci nestál. No prostě blbost. Jo a ten konec, kde je ukázáno, že to ve skutečnosti byl vlastně hispánec a ne černoch. Že by se těm černým chudákům nadržovalo? Aspoň v tomhle mohli být tvůrci k divákům upřímní.

Billy Elliot (2000)

Po druhém shlédnutí zvedám na plný počet. Ten film prostě nemá chybu. A ten jeho tatík, prostě chlap jak má být a to co udělal by asi jen tak leckdo neudělal. Smekám.

Síla muže (1992)

Minimálně za soundtrack. Tady se Hans opravdu vytáhl. Jo a právě tento film mu vykleštil cestu k jeho jedinému (?????!!!!!) Oscaru za Lvího krále.

Dokonalá vražda (1998)

Lepší než originál a to se často nestává, kór když ten natočil Hitchcock. Naprosto lahůdkový David Suchet.

S Italem v kuchyni (2009) (pořad) odpad!

Dnes každý blbec musí vařit v TV, hrůza.