Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Brak, shit, blbost, ptákovina. Jediná věc, která mě těší, je oživení pár postav z mé oblíbené hry. Jinak je to neskutečná bída a dělá ostudu jménu Mortal Kombat.

MOST! (2019) (seriál)

No dobrý zase. Zábava to celkem je, nicméně opravdu se všichni chtějí bavit nad osudy životních trosek, které žijí v jednom z nejhnusnějších měst u nás?. Jako dobře jim tak. Tenhle fenomén mě docela minul a bez další série to přežiju.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Tohle jsou hodně zvláštní 3 hvězdičky. Ve skutečnosti se mi film líbil a pořádně jsem se u něj zasmál. Průšvih byl ale v tom, že na mě působil značně nekonzistentně a zmateně. Každopádně na jedno odpolední puštění dobrý. Nevím ale, jestli bych se podíval znovu. Já mám satiru moc rád, ale některé momenty byly snad až zbytečně trapné.

Muži v naději (2011)

Tak jsme se na této stránce dopracovali od rádoby intelektuálnosti a namyšlenosti k povrchnosti. Gratuluji! Jedná se o originální a velice zábavnou komedii, která mě velmi potěšila. Všechny herecké výkony byly skvělé. Co se týče nevěry, tak k ní mám silně negativní vztah. Nicméně zde se mi nechtělo zvracet (jako například ve Třech sezónách v pekle, kdy byl podváděn nebohý Bondy). Jedná se o nenáročnou komedii, kterou občas překryjí dramatické momenty, které podle mě nebyly nezbytné a proto jedna hvězda dolů. Trošku nechápu prudérnost některých uživatelů (Tetsuo a spol.). Od tohoto filmu se lehtivé scény daly více než očekávat, tak moc nechápu to rozčarování. Je mi úplně volné, jestli pan Vejdělek chtěl sdělit nějaké poselství, neboť já se přišel do kina pobavit a kdybych si chtěl zamudrovat, tak nepůjdu na podobný film. Několik lidí nazývá tento film hloupým, ale na to já jen odpovídám - pro hlupáka každý hloupý (v tomto případě pro hlupáka všechno hloupé).

Muži v říji (2009)

Vážně příšerná nuda. Asi mě nakonec nejvíc pobavilo samotné troubení, než ty "vtípky" okolo. Ač slušní herci, tak tohle skutečně vytáhnout nahoru asi nemohli. Když vám někdo napíše scénář, který nestojí za nic, tak s tím těžko něco naděláte. Z mého pohledu nedoporučuji filmy Roberta Sedláčka. Mě tento způsob "zábavy" skutečně nic neříká.

M3GAN (2022)

To mohla být nádherná brutalitka. Je ostudou, že tvůrci vyměkli, aby vydělali prachy na cucácích. Ach jo.

Na kus řeči se zvířaty (2009) (seriál)

Korbitch má absolutní pravdu. Je mi líto všech, co takovýto druh humoru nedokáží ocenit. Asi mají nějaké životní komplexy, které jim nedovolí vstřebávat vtipné věci. Vraťte se k Felinimu a oddechovky tohoto typu nechte napokoji. Pokud vám takovéto věci nesedí, tak se na ně nedívejte a nezvracejte tady vaše povrchní argumenty. Jsem upřímný a za to se omlouvat nebudu. Pro normální jedince doporučuji.

Na lovu (2021) (pořad)

Ondra Sokol. Jediný důvod ke hvězdičce. Jinak hrozné zklamání. Hlavně se nemohu zbavit dojmu, že je to celé švindl.

Návrat do budoucnosti (1985)

Omlouvat se za tak nízké hodnocení nebudu. Takřka každý má v první stovce nějaký přehodnocený film a u mě je to tenhle. Asi jsem proti tomuhle druhu filmů imuní. Jak už napsal Matty, tak časem se skutečně dá cestovat zábavněji. Pořád si v zpomínám na den, kdy jsme měli ve škole za úkol vymyslet příběh (námět) filmu, kde by se vyskytoval stroj času. A řeknu vám, že minimálně tucet dětí školního věku vymyslelo daleko originálnější zápletky a i představu provedení měly. Tady je to hodně nenaplněný potenciál. Vždyť cestování časem je de facto nevyčerpatelná studnice nápadů a Návrat do budoucnosti jimi trestuhodně promrhal. Vymlouvat se na stáří filmu je samozřejmě hloupost. Například H. G. Wells a Isaac Asimov psali daleko originálnější a zábavnější věci, než je tato nudná bezduchá slátanina. Takže jedna hvězda za Christophera Lloyda a druhá za snahu.

Návrat do Modré laguny (1991)

Dlouho jsem přemýšlel nad hodnocením mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Nakonec jsem se rozhodl pro nižší hranici, ale to jen proto, že by to nebylo fér vůči ostatním snímkům, kterým jsem ony 4 hvězdičky dal. Ovšem ode mě jsou obzvláště cenné, neboť chovám nevýslovný odpor k romantickým filmům. Při pohledu na Romy Schneider (jako Sissi) nebo Meryl Streep (jsko Karen Blixen ve Vzpomínkách na Afriku) se mi chce zvracet. Ovšem v tomto případě je to láska tak přirozená a tak nesentimentální (jistě se najdou tací, co tento snímek za sentimentální označí, ale nebudou mít pravdu), že je to člověku příjemné. Milla Jovovich byla, je a bude zkrátka kočka a Brian Krause neotravuje a nežnému pohlaví se může i líbit. Jediná pasáž, která mě moc nebrala, nastala ve chvíli, kdy přijela loď. Trošku vymizelo to kouzlo. Na druhou stranu tomu tak asi mělo být. Oproti jedničce tisickrát lepší a to ve všem. Brooke Shields a Christopher Atkins mě strašně prudili a jen se zatnutými zuby jsem to nakonec vydržel. Tolikrát jsem měl ale chuť jim nabančit. No ne, vážně asi jeden z nejlepších romantických filmů vůbec.