Dlouhá cesta (2004) (seriál)

Jako fandu Top gearu a Trabantu me tohle velmi zklamalo. MacGregor ma maniodepresivni poruchu osobnosti, kdy je vse bud skvele a nadherne nebo uz to nejde dal a je konec.O to ale nejde, jestli jsou prvni trabanti dily nez zacne cesta nudne tak toto je opravdu des. Temer 2 hodiny priprav a naprosto prisernych, nudnych a trapnych kecu. Asie je docela zajimava i kdyz spatne natocena, posledni dva dily se pak venuji USA a to uz jsem nedokoukal, velmi nudne.

Rocketman (2019)

Ne kazdy zivot uspesneho zpevaka je dostatecne zajimavy aby zaslouzil zfilmovani, at uz nosi na predstaveni jakkoliv vystredni kostymy ci strka pero do mist kam ho vetsina nestrka. Nuda.

Expanze - Série 4 (2019) (série)

Nalezt v dnesni dobe serial, ktery obsahuje jen nekolik malo zasadnich logickych der, to je skoro zazrak. Perla mezi scifi serialy, ackoliv se jedna o nejslabsi sezonu. Postavu Indky opravdu zasadne zmrsily, udelali z ni ubohou starenu, ktera jen nadava.

Zaklínač - Něco více (2019) (epizoda)

Bitva o Sodden priserna, Geraltova linie v pohode, aneb co slo z knihy bylo dobre, co museli vymyslet sami stalo za to, co stoji obvykle. Posledni dil se jako obvykle potyka s americkou posedlosti udelat velkolepy zaver, zde na nej ovsem chybely jak penize tak schopnosti.

Zaklínač (2019) (seriál)

Nadseni po prvnim dile postupne vyprchalo, na Cahilla jsem si nezvykl ale prestal mi vyrazne vadit, Yennefer se mi skoro zacala i libit, s triss se asi posrali ne ? Jako u dua blby a blbejsi kteri psali scenar k GoT i zde kdykoliv se odklonili od knih bylo videt jaci neumetelove autori jsou. Nejvetsi nadseni jsem zazil pri masakru v Blavikenu, bohuzel jsem v tu chvili nevedel ze vsechny napady byly pouzity na techto par vterin. Fascinovalo me ze v pribehu v dilu Last Wish nepouzili nejlepsi for ze vsech knih, proc ? Krasne se tam hodil.

Irčan (2019)

Cas nezastavis, u tech par akcnich scen film pusobi az trapne.

Lucifer - Vezmi mě zpátky do pekla (2016) (epizoda) odpad!

To takhle stojite jako neohrozena policistka, mirite zbrani na podezreleho spolecne se svymi spolupolicajty, stojice tak asi ve vzdalenosti 10 metru, svetelne podminky pomerne dobre a podezrely najednou zmizi. Policistka ktera rozhodne neveri na nadprirozeno prohlasi, vsude to tady prohledejte, nemuze byt daleko. Syndrom posledniho dilu sezony opet uraduje, scenaristicka nemohoucnost nejvyssi kvality.

Stranger Things - Season 1 (2016) (série)

Inspirace Twin Peaks je zjevna, jenze tam kde v pripade TP byl vkus, inteligence a originalita, je v tomto pripade uplny opak. Vsechno pak dodelal posledni dil, ktery nasadil teto pitomine osli korunu. Jedine opravdu zajimave a prijemne necekane byl vyvoj Steavovi postavy.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Nadherna animace, stejne pusobiva jako v Ghost in the Shell, ackoliv technicky zcela odlisna. Pribeh je klasicka komiks debilita bez hlavy a paty pro desetilete, nadruhou stranu se vzdy dokaze ve spravnou chvili schodit opravdu vtipnymi hlaskami.