Odpočítávání (2010)

Snímek o pravé tváři ameriky. terorismu...drsného mučení život za miliony životů ..přesně jak se píše v obsahu jak daleko jsme ochotni zajít, abychom ochránili sebe a svou zemi..Mučení bylo v mnoha starověkých kulturách,když to nejde domluvou přijde silná bolest nebo tělesné či duševní utrpení.Funguje a pochybuji,že přestane fungovat a o tom je tenhle film

Žena v černém (2012)

Příjemný duch film o pomstě,která nebere ohled...zajímavý konec na to,že tu babiznu uspokojil no prostě si mě viděl máš smůlu

Odvážní (2011)

Nádherný příběh plný dojetí citů...boha.Bez toho přehnaného křestanství tam mohli dát kecy o morálce apod a dal bych tomu 4 * Bohužel bůh mě nutil u toho usínat.Zachránila to akce a sem tam vtipná scéna.

Expresní zásilka (2012)

Jednoduchý film o nebezpečnách jízdách na kole v ulicích NY se zápletkou jedné čínanky co musí něco doručit aby dostala svého syna do USA.

Pod jednou střechou (2010)

Romantická komedie protiklady se přitahují o tom by mohl být celý film jenže tam vecpou spoustu zbytečností ..manželský pár zemře oni mohou bydlet v jejich domě,protože byli jejich nejlepší přátelé a svěří jim do péče své miminko.

Mnich (2011)

Snímek o nadrženém Mnichovy který nakonec neodolá Bůh nesmíš x Dábel musíš.Nakonec se z toho vyklubal celkem dobrý film

Patrola (2012)

Z pohledu policistů honičky,přestřelky,vtipné rozhovory v autě,nakonec to tak smutně skončí,že jsem neudržel tu slzu smutku.Ocenuji,že se dá natočit takový dobrý film s ruční kamerou narozdíl od kraviny typu Paranormal Activity...

Bokovka (2004)

Fajnovka ženy,víno,vtip

Země bez zákona (2012)

Výborný film ;) Bratři Bondurantovi vs městký zkorumpovaný hajzlové.Tvrdý nelítostný souboj nikdo se s nikým vůbec neser*

Dokažte mi vinu (2006)

Parádní podání :)) s Vin Dieslem tímhle dokázal to,že není jen na role typu akčnáků,ale dokáže zaujmout zároven pobavit z prostředí soudní síně