Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nebylo to co jsem od toho čekal ,spokojený jsem odcházel ale dechberouci to nebylo.. Ukazou nam spoustu věcí které známe a nacpou nové postavičky ..hlavní záporák vubec nezaujal byl leda tak vtipnej s jeho záchvatama vzteku . Fin z nej bude dobra postava bavil..jedine co bych vytknul ten Reyin rychlokurz Jedi V podstatě kdyz to schrnu tak tyhle Star Wars nas predpripravuji na to co bude dal.

Hidden (2015)

Jejejej čtřičtvrtě filmu nic stale tajemne film vas necha nechapave divat na 3 lidi v proti atomovym krytu ale nakonec se vsechno dozvite a z filmu máte prd

San Andreas (2015)

Hraji D.Johnson,Larissa, dvě super buchty,boooobs,živá navigace,pan vystresovaný, malej románek,padajici,budovy a něco z Japonska The Tsunami Lepší by opavdu bylo kdyby to bylo jen o tom jak zachranuje lidi ,nez tohle ..

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Velkolepá podíváná v podobě zběsilé jízdy a plných super kousků. Žádná zhlouhavé kecání vysvětlovaní prostě název filmu mluví sám o sobě :).

Ex Machina (2014)

film není špatný jen se strašně moc šourá plyne stejným tempem začátek a konec filmu dobrý a to uprostřed bla bla bla

Boj o Hedvábnou stezku (2015)

Co to mělo být za kravinu tam hraje Jackie Chan a banda necharismatickych bezduchych lidi..sceny střih dialogy hruza..navic 2h niceho v podstate tam jen melou o takovych tech chytrych moudrych vecech obca se tam neco stane pak se tam stane dalsi nesmysl ktery s tim celym nema nic spolecnyho a pak nevite co se tam deje Celkově pár boj.scén dobrých jinak uplně o ničem tohle něco jako recept na sračku od Ladi H...

John Wick (2014)

Its John Wick !! V podání K.Reevese :) krása

REC 4: Apokalypsa (2014)

jde to dře to.. takové menší klišé ..strach nulový , přiběh fajn celkově mam rad filmy z prostředi laboratoře a poté nekontrolovatelnemu rozsireni viru

Predestination (2014)

Výborný snímek pak to směrovalo k výbordelnému protože takovej mind fuck za mě 4 *