Mulan (2020)

Docella mě to zklamalo tohle je tak odfalkly,nezazivny, Mimika Mulan jak kdyby mela neustale mezi hyzdemi analni kolik. Tohle se spíš hodí do tv než do kina :D Scénař na urovni TV Nova

Párty Hárd (2019)

tvl to byl moc extrém ... česky prcičky tak trochu víc ostřejši a fekalnejsi

Richard Jewell (2019)

člověk zachrání spostu lidí a pak je terčem medii a hlavním podezřelým..

1BR (2019)

Psychický a fyzický teror bud vás to zlomí nebo ne.Přimomá mi to dost snímek plivu na váš hrob akorát přidáný zfanatizovaný lidi .

Drahokam (2019)

Chceš prachy tak pro to něco dělej neuvěřitelné enerigcký chlápek který chce vydělat nehrozny prachy. Ze začátku jsi budete říkat co to je za uřvaný film,ale každopádně stojí za shlédnutí. Jsem zvyklý od Sandlere na přihlouplé komedie ale tohle byla jeho nejlepší role . No ten konec taky wtf ale jak jistě ukazuje poslední scéna a začátek tak vše skončí happy endem.

Bloodshot (2020)

Když jsem viděl trailer tak jsem z něj byl docela vytřískanej .Jenže všechno dobrý už nejspíš bylo v traileru :D scenář nestál ani za starou bačkoru to bych napsal i já někde v plesnivý garáži . No je to taková akční oddechovka u ktere nemusítě ani o ničem přemýšlet .

Národní třída (2019)

obsazeni kamera paráda :) z filmu mam takove smisene pocity :) bylo to mistami brutalni pak ten film hral na city . Jednoduše bych to srhnul takový sračky ze zivota a k tomu dodaná zápletka film nenadchne ani neurazi je to spiše film k domací pohodě

Řbitov zviřátek (2019)

Dnes natočit koukatelný horor je fakt umění všechno na jedno brdo ... jen si vymýšlí jiný příběh odkud se vzalo co si zleho jinak to samé dokola ...

Hotel Mumbai (2018)

Hodně kvalitní film :) není tam nic zdlohavého jde se rovnou na věc . Jo tady jde vidět dokazou lide zfanatizovaní nabozenstvim :) jo kdyby se je nechali na pokoji a nesrali se do nich tak bych rekl ze zadny terorismus neni

Furie (2019)

Na Vietnamsky film jsem byl dost překvapenej :) povedený pomalej rozjezd ze zacatku tolik zbytecnosti ze jsem v kině usínal ale pak už to mělo tempo a konečně se tam něco dělo trocha vtipu tam take nechyběla :) no i do Vietnamu se dostava vlna fenismu :D