11-11-11 (2011)

V poslední době jak nahodím na profil film na který se těším, tak to katastrofálně dopadne, viz tento film. Tolik jsem se těším, že dostanu řádný, poctivý horror, ale bohužel jsem dostal pěkně přes oči. Samotný příběh je už snad stokrát okopírovaný a tak Vás už nic nepřekvapí. Zbytečně dlouho se to celé vleče a když konečně skočí na obrazovce tento osudný den, tak jste tak šokování s čím přišli, že máte chuť to akorát vypnout. Nemá to žádnou hloubku a vše je tak povrchně naaranžované , že nevíte na koho tu vinu máte házet. Jestli na špatné herecké výkony, na scénář a nebo samotný vzhled filmu. Tolik dní čekání a zbytečné. Velmi slabé dvě hvězdy

Věc: Počátek (2011)

Samozřejmě že originál je originál a jakákoliv snaha napodobit či okopčit dalším pokračováním nemůže sklízet stejné ovace. Ale tahle Věc mě příjemně překvapila. Dostal jsem po vizuální stránce upgradovanou verzi z roku 1982. Asi nejsem tak náročný divák, ale bohatě mi bude stačí, když skupinku lidí odvezete na led a pustíte tam nějakou tu příšerku :) Bohužel na pár věcí bych měl výhrady a to, že se mohli více zaměřit na vesmírnou loď, když je už rok digitalizace, tak více mutací jednotlivých monster a postupné vyhlazovaní přeživších. No a když se jedná už o prequel , tak by snad mohli zakončit, tak jak ta původní věc začala. Pastva pro oči tam je, hudba se povedla a Norům to slušelo. 4 hvězdy z mé strany zasloužené

Vybíjená (2004)

Neuvěřitelná úchylárna, kde se ve vtípkách předhánějí V. Vaughn , Ch. Taylor a B. Stiller. Od začátku až do finálního zápasu jsem se řechtal. Taková nenáročná komedie, takové mám rád. Pod 75% nemohu jít

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Tak tento seriál mě vůbec neoslovil. Snažil jsem se pár dílů vydržet, ale prostě ne. Už jakým stylem je to natočené se mi vůbec nelíbí. Nechci vůbec nikomu hanit tento seriál, ale pro mě to skončilo někde u 5. dílu.

Válka Bohů (2011)

Jak už to mnoho lidí psalo, tak je jen pastva pro oči a uši. Efekty se přibližují Bitvě u Thermopyl, ale samotný příběh má velké mezery. Příliš mnoho věci a tak málo času na vysvětlení. Hlavní představitelé se tu opravdu snažili. Micky Rourke se zhostil temné stránky, která mu přímo padla do oka, Henry Cavill si taky namastil svaly v roli Theseeuse , ale to asi vše. Nemohu říct, že bych se přímo u toho bavil, ale ani nenudil. Průměr, 50%

Superman XXX: A Porn Parody (2011)

Tak tahle porno parodie se řádně vydařila. Kdo fandí skupinovému sexu temných a Lois Laneové , tak neváhejte a pěkně na uložto.cz stahujte.

Superman/Shazam!: Návrat černého Adama (2010)

A máme tu zrození dalšího komiksového hrdiny, který se setká hned se svým předchůdcem. Pro tentokrát je tam červená pláštěnka s velikým písmenem S navíc, ale nevadí, dostane řádně na frak. Krátké, výstižné a vizuálně na dobré úrovni. 70%

Dr. House (2004) (seriál)

První dvě série byly naprostá bomba. Dr. House se svými vtípky nenechal nikoho chladným, bohužel u dalších sérií , mě samotný Dr. House začal více než vadit a nedokoukal jsem to až do konce. Nikdy nevědí, kdy mají skončit, aby seriál si udržel dobrou úroveň. 60%

Ocelová pěst (2011)

Jak už to mnoho lidí přede mnou psali, tak Real Steel je seskládaný ze všech možných filmů za posledních dvacet let. Ale ve výsledku to naprosto funguje. Divák, tedy já jsem se naprosto vžil do role malého kloučka a nejméně jsem 3x řekl, že toho robota chci mít doma. Vizualizace byla bez menší chybičky a jednotlivé detaily a souboje byly na velmi dobré úrovni. Herec Hugh Jackman se do role vlka samotáře a otce laika vžil bez menších problémů. No a když jsem viděl hlavního záporáka a jeho nádherný sovětský přízvuk , tak jsem jen plesal. Naprostá dokonalá rodinná komedie. Shawn Levy díky Ti. 90%