Polibek draka (2001)

Chvílemi jsem měla sice pocit, že se dívám na komiks, Karyo a jeho banda byli dost šílení, ale neusnula jsem a to se počítá. V rámci žánru pěkný

Manuela (1991) (seriál)

Dvě hvězdy za to, že to kdysi sledovaly moje sousedky, babička a maminka. Nevím, jestli by se dívaly i dnes, když už je větší konkurence telenovel. Sama za sebe bych dala odpad! za navždy zničený vztah k seriálům. Kdo pro mě zůstane neuvěřitelným prototypem blbosti je Manuela, za ty její výkřiky "Fernando, Fernado !" Místo aby větou rozvitou svému muži sdělila, co jí kdo zase provedl, do čeho zákeřně uvrtal, tak se omezila na plačtivé "Fernando !" Tomu se říká "líná huba, holý neštěstí"

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

ALE,ALE....tak snad to nebude tak horké. Doufám, že nezačnu hořet, když si troufnu napsat, že jsem viděla zkratkovitě na youtube 23 dílů a nebyly tak špatné? Pravda, měla jsem je v rychlokursu, během dvou dnů, ale nestydím se za to. Víte co je zajímavé, že když jsme se bavili v práci, tak starší generace se neochotně přiznává, že se jim to líbí a když jim to vyjde, tak se kouknou? V rámci žánru to vůbec není odpad, ale co se nepodařilo, je prostě hlavní jméno hrdinky. Která je mimochodem roztomilá :)))

Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (seriál)

Hoďte si kamenem, mně se to líbilo! První Nemocnice je klasika, kterou netřeba komentovat. Druhá řada byla sračka, když jsem zahlédla pár okamžiků, měla jsem pocit, že herci přehrávají a celé je to takové divné, nepříjemné. Tato řada mě proti své vůli chytla. Herecky dobrá, příběhy pěkné a dalo by se říct, že i uvěřitelné. Já seriály nesleduji, ale VELMI občas se chytnu. TOHLE SE PODAŘILO. /neviděla jsem první díl, pak snad už všechny)

Věčný příběh (1998)

"ale jo" No, Tři oříšky to nejsou. A propo, kde pak je máme, jdu jim dát 5hvězd :)))

Nepolíbená (1999)

Takhle podělat skvělý nápad, no to už musí být diletant. Svého času jsem na to šla do kina. Jen neuvěřitelný optimismus mi nedovolil odejít uprostřed filmu. Trapnější než trapný

Až tak moc tě nežere (2009)

Mělo to být skvělé,ale nebylo. Něco se nepodařilo. Z mého pohledu tam bylo moc problémů a trapností. Nahoře je napsané:Komedie/Drama/Romantický/. Komedie pomálu, drama víc, romantický asi.

Ostrov (2005)

"U mě všechno dobrý" . Akorát jsem doběhla sama sebe, protože jsem nečekala, že když v tom bude obsazený Ewan MCgregor, že to dobře dopadne. Prostě, že je to pěkný komerční film s poselstvím.. Takže jsem se většinu filmu chystala odejít, abych nebyla na konci v depresi. Myslela jsem, že závěr bude beznadějný, takové to "raději umřít, než se nechat chytit" a byla jsem příjemně zklamána. Abych si film konečně vychutnala, tak jsem se na něj další den podívala znovu :))) Jasně, námět tu už byl mockrát, ale když jsou herci skvělí, a oni byli, tak dají svým postavám něco navíc.