Wanted (2008)

Když si něco pustím 3x během týdne, tak tomu 5 hvězdiček dát prostě musím :)))

Černočerná tma (2000)

V tomto žánru výjmečně dobrý film. Za málo peněz hodně muziky.

Riddick: Kronika temna (2004)

Super,Já jsem komerční, já se dobře bavila. Mně tělo Vina Diesela fakt vůbec nevadí :))) vtípky sedly také, akce dobrá. Scéna jak se visící dostane z řetězu by podle mě měla patřit do Top 10 akčního filmu. Akorát, že s prvním dílem má Riddick společné jen jméno a fígl s očima. Oba díly jsou dobré, ale jako by byly každý jiného žánru

Million Dollar Baby (2004)

Všem se to líbí ,mně NE. Jasně, za herecké výkony bych dala nejvyšší počet hvězd. Manžel mi to vyprávěl a já byla dojatá a chtěla to vidět. Mám ráda Eastwooda, mám ráda sportovní filmy a mám ráda i akční filmy (krev mi opravdu nevadí) Skvělý film si střihnu kdykoliv a ráda. Vše šlo dobře, držela jsem jí palce a pak začal úspěchy v ringu JENŽE: pohled na Hilary Swank, jak jí cáká krev z nosu a ona se v ringu chová jako boxující mašina mi dost vadil. Zabalila jsem to ve chvíli, kdy jí Clint narval do nosu tampony a ona se šla rvát zpět. Ježiš, fakt byla odporná. Úžasně zahráno, jenže já už se na ty "šílený krávy" nechtěla koukat. Až by skončilo tohle, tak bych si kvalitně zabrečela u jejího konce? Nemám potřebu se drásat...

Gran Torino (2008)

Tak skvělého žlučovitého dědka jsem už dlouho neviděla. To se Eastwoodovi podařilo. Hraje svoji obvyklou roli, kterou piluje film od filmu k dokonalosti. Navíc se mu podařilo natočit i film s poselstvím, což se ne vždy daří spojit s dobrou zábavou. Znáte to: buďto je tam zábava NEBO poselství. U Gran Torina jsem se dobře bavila i mám o čem přemýšlet. Závěr je asi předpokládaný, ale stejně ho nechci prozrazovat, takže jen napíši, že závěrečné čtení mě dostalo :)))

Muži, co zírají na kozy (2009)

Střeleně skvělé. Viděla jsem to 3x a u tohoto filmu jsem o sobě zjistila, že mám opravdu ujetý smysl pro humor. Manžel se nechytl, ale já smíchy vyla jako šakal. To je takový ten typ smíchu, který by se neměl provozovat na veřejnosti:))) Traileru navozuje dojem, že půjde o crazy komedii, takže můžete být v očekávání zklamaní. Film je spíše Monthy Pythonovský. Skvělý moment: George Clooney při řízení pohledem rozhání mraky (možná :))),aby nevyšel ze cviku, ale přehlédne kámen na silnici, takže nabourá.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Spokojenost největší, bavili jsme se všichni. Nejvyšší vyznamenání pro dětský film je, když u něj děti vydrží a chtějí ho vidět znovu. Což chtějí. Film prověřili naši dva tříletí raubíři :))) I mně se ještě občas stane, že s nimi "uváznu". Platí pro všechny tři díly

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Je mi jedno v čem byl film první a v čem zastaral. Naše tříletá dvojčata se skvěla bavila, celou hodinu a půl se kluci vydrželi koukat, smáli se a my s nimi. Kdo nemá malé děti nepochopí, jak hrozné je čučet pořád dokola na DĚTSKÉ FILMY. Příběh hraček pobaví všechny, skvělé je, jak prckům nedocházejí drobné vychytávky, a smějí se úplně něčemu jinému. Akorát jsme s mužem měli po úvodní scéně dojem, že víme o čem to bude: Andy je zlý spratek a trápí své hračky :))) No, sekli jsme se :))) Všechny tři díly jsou skvělé.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Děti se bavily, dospělí ještě víc. Tak to má být. Nelituji: 380,- Kč za kino - rodinné vstupné. Skvělá vchytávka s Kenem a Barbie, brečela jsem smíchy. Nad Kenovou šatnou by slintala i Carrie ze Sexu ve městě :))) Nebo Buzzovi přepnutému do španělštiny se musel smát celý svět, kromě Španělů :))) Vlastně, když o tom tak přemýšlím, byl to nejlepší díl ze tří a to předchozí dva oceňuji také 5 hvězdami. Jsem znalkyně, běží mi doma 3x v týdnu, kluci Příběh hraček milují

Rande s hvězdou (2010) (TV film) odpad!

Jsem známá svým sklonem k romantismu, ale tohle je sračka. Včera jsem se super zasmála u Příběhu hraček 3, dnes mám pocit, že Ken oživl. Jestli jsou cílová skupina teens, tak ale slepí a hluší. Skončila jsem po deseti minutách, pohled na první oživlou barbínu Kena v hlavní mužské roli byl příliš nesnesitelný. Jméno Sterling Knight budiž v titulkách výstrahou "od teď až na věky".