Avengers (2012)

Nám se to líbilo moc: věk žena 38+kluk 7+kluk 7. Byl to první film z Marvelovské série, který jsme viděli a odstartoval šťastný měsíc, než jsme shlédli skoro všechny navazující filmy. Konečně u nás končí kreslené, uječené filmy a začínají bijáky, které si užíváme všichni. Rodiče i děti. Upřímně nevím, co je na Avengers nevhodné do 12 let. Mohu jen chválit, bylo to vtipné i akční. Kluci opakují hlášky a já si opravdu užívám Hulkovu reakci na "Já nejsem jen tak někdo, já jsem bůh !!! "

Iron Man (2008)

Po shlédnutí Iron Mana jsem pochopila, proč to filmová studia s problémovým, vesele fetujícím Robertem Downeyem Jr. neustále riskují, Ten chlap má šarm, který by rozsvítil i elektrárnu a všechen ho v Iron Manovi použil. Film jsem si pustila kvůli kontrole "krvavosti", respektive zda ho mohou vidět prvňáci (mohou), ale nakonec jsem se smála jako blázen, film by se mohl jmenovat i Ironic Man. Po shlédnutí prvního dílu jsem si urychleně sehnala zbylé dva a strávila další veselé večery :))) Já ocenila konverzaci, kluci létajícího chlapa.

Auta (2006)

Myslím, že jsem ze všech dospělých osob zde přihlášených, která Auta viděla nejvíckrát. Mám čtyřleté kluky a ty je už dva roky milují. Ze všech filmů nejvíc. Pořád je na co se dívat :)))

Forrest Gump (1994)

Všechno už bylo napsáno, tak snad jen: "pršelo i ze spodu" - používám jako definici silného deště

Samotář v Seattlu (1993)

Hezké. Nejlepší vtip: "Žiju v touze", "Tatí, kde je touha" ...."V Omaze. Najdi Omahu" :))):))):)))

Trosečník (2000)

Hanks skvělý a vzhledem k tomu, že mi zrovna bolí půlka lebky kvůli zubu, tak musím říct, že scéna s vyražením zubu je fakt věrohodná, já to můžu kompetentně posoudit :))) Vše dobré, akorát si myslím, že by si diváci zasloužili aspoň pár metrů filmu s okamžiky vylovení a třeba slastného koupání, nebo holení. Také z lidského hlediska nesouhlasím se scénou, kdy Chuck čeká na Kelly a místo ní příjde manžel, jednu ruku v kapse. ..a ona sedí v autě, kde pláče. Nepůsobzla, jako někdo, kdo by nepřišel a nechal se zastavit. Jasně už byla jinde, měla rodinu, ale přišla by i s manželem, který by pak třeba odešel, aby si mohli říct pár slov.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Chcete se zasmát? Podívejte se. P.S. Diane Keaton to moc sluší, ale stejně mi ke Keanu Reevsovi nesedí, fakt ne :)))

Street Kings (2008)

Mělo to být L.A. přísně tajné... ale nebylo.