Květy války (2011)

Ač se mě události v Nanjingu dotýkají víc než ostatní, nemohu dát víc jak tři hvězdy. Pokud srovnám filmy, které byly natočeny o Nanjingském masakru, tento z nich byl nejslabší. Film byl prostě moc natažený. Musím však vyzdvihnout herečku Ni Ni a Balea ty se zhostili svých rolích skvostně. P.S: S tímto filmem si odnáším stále se zvětšující nenávist k japoncům.

Muž, který poznal nekonečno (2015)

Od tohoto filmu jsem nečekala vůbec nic. Neznala jsem žádného Ramanujana. Teď vím, že tento matematický génius existoval a přinesl nejfantastičtější rovnice, které využívají odborníci ještě dnes. Příběh, přitom tak strašně jednoduchý, mě absolutně pohltil.

Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (seriál)

Návrat mých oblíbených gilmorek byl velkolepý. Myslím, že to mělo vše co jsem chtěla a čekala - smála jsem se, plakala,vztekala se. Jediné menší minus - někdy bylo dost těžké udržet pozornost u dlouhých dialogu. Každopádně jsem nadšená. Pro mě velký plus Logan ve všech dilech! A ten konec..kvůli němu potřebuji další díl!

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Jako fanoušek Bridget jsem se dalšího pokračování fakt bála. Neměla jsem raději žádná očekávání... Tudíž mě fakt překvapilo, že jsem se celý film bavila a opravdu se ze srdce zasmála u spousty scén. Bridget sice nevypadá jako naše milovaná oplácaná Bridget ale její bláznivá ztřeštěnost stále zůstává. Tento díl obsahoval všechno co jsem potřebovala - vtip, dojetí, romantiku a vším doprovázená skvělá hudba. Jsem nadšená!

Všude dobře, doma peklo (2015)

Dost průměrný film s průměrnou zápletkou. Katherine Heigl mě na tom bavila nejvíc, pro mě její první role kde je vyloženě záporňačka.. a ještě tak "dobře trhle labilní".

Dobrý Will Hunting (1997)

Naprosto výborné obsazení filmu a skvělý příběh... o to víc jsem z toho nadšená, když takový scénář napsali mladičcí Matt a Ben. Za mě plný počet hvězd.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Idealni serial, kdyz si lehnes po praci a nechces premyslet. Neurazi a pobavi.

Americký zločin (2007)

Pořád se vzpamatovávám z toho, že je to podle skutečný události. Neuvěřitelně působivě natočenej film. Je mi špatně jak dokážou být děcka zmanipulovány k takovým nechutnostem. Psychologie postav vystihnuta bravůrně. Gertruda by si zasloužila víc než 20 let. Co se týče obsazení, poslední dobou jsem viděla hodně filmů s Ellen Page a v každým filmu nezklamala. Tentokrát si chuděra zažila dost nelíbivou roli.