Temný rytíř (2008)

Po odehrání Jokera stálo za to umřít...

Lítám v tom (2009)

Když pracujete jako ničitel lidských životů, těžko pro vás můžou něco znamenat dobré vztahy nebo rodina. Mnohem víc vás zajímají nalítané kilometry a kariérní postup. Clooney se mi tady hodně líbil.

Pupendo (2003)

Žít v kanále a zachovat si tvář nebo se stát bezpáteřní sviní povolnou režimu? Liška podává výkon hodný Českého lva. ...a napáli jsem mu mezi voči vole paragánskou padinu. To máš úder, kterej je zakončenej vrutem, rozumíš. A padesátka se tomu říká padina, protože to máš padesát na padesát. Buď vole lehneš vole a nebo vůbec vole, už se nezvedneš.

Český sen (2004)

Blbost lidí v celé své kráse...

Big Lebowski (1998)

Čekal jsem skvělou komedii, viděl jsem trapnou hovadinu o počůraným koberečku.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Asi jediná kriminálka, na kterou jsme se jako malí mohli dívat. Proč taky ne, když je hlavním hrdinou německý ovčák, který se zvířecí noblesou zabásne kdekterého zločince. A mě to navždy bude připomínat ty příjemné čtvrteční večery na Primě.

Příběh rytíře (2001)

Tenhle film mám rád z několika důvodů. V hlavní roli Ledger, skvělý začátek v podání Queen, okouzlující Shannyn a výborná role Paula Bettanyho. Bylo to vtipné a jakkoliv je příběh očekávaný, tak se mi prostě líbil.

Astro Boy (2009)

Na tomto jsem byl v kině, ne z vlastní vůle, ale nakonec jsem se bál zbytečně. Příjemná animace a tradiční příběh o dobru a zlu. Můj šestiletý bratr by tomu dal hvězdiček sedm.