Ouwen

Ouwen

Kaniel Outis

okres Trutnov
There's nothing to see here. And nothing gazes back at me.

LinkedIn: 0000000000

42 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Banshee (TV seriál) (2013)

  PRO: Akce, zábava, humor, emoce, herci, námět, choreografie bitek, choreografie přestřelek, režie, píchání, filozofické debaty mezi barmanem a šerifem, jedinečné, bez konkurence, atmosféra, dávkování informací, postavy, závěr seriálu, atd atd atd.... // PROTI: Pouze nedopečená čtvrtá série skoro po všech stránkách.

 • poster

  Lovci zločinců (TV seriál) (2011)

 • poster

  24 hodin (TV seriál) (2001)

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

 • poster

  Profesionálové (TV seriál) (1977)

  "Když si představím Cowleyho se ženou..vykopl by dveře..povalil by jí na postel.. a prohledal by jí!" Nemám slov, prostě ukázková, akční, detektivka s prvotřídní trojicí postav, která se úžasně doplňuje. Cowley je badass aniž by použil zbraň, jeho suverenita, rázné dialogy a potřeba se svojí jednotkou vyrazit do akce z něj dělá zřejmě nejlepšího šéfa, kterého jsem kdy na plátně viděl. Bodie je frajer, přirozený žoldák se suchým humorem a samozřejmě Doyle a jeho afro. Každá z těchto tří postav má "svůj život", jsou nenahraditelný a každá je něčim specifická. Akční scény jsou prvotřídní. Na svojí dobu skvělé souboje, na některé chvaty se i v dnešní době dívá se slinou u pusy. Mnohdy mě skutečně překvapil nějakej podařenej loket, hák či direct. Stealth akce je spoustu, plno odposlechů, sledovaček, komunikací skrz ty velké vysílačky co vypadaj jak ovladač od televize. Co mě však fascinuje především, tak schopnost hlavní dvojce Bodieho a Doyla. Bez střihů zvládaj plno kaskadérských kousků - dnes, kdy herec potřebuje střihy na nějakej cool stunt, to zde borci praktikují v plné přehlednosti v jednom záběru. Například moment, kdy Bodie zaručkuje autem, otevře dveře, přeskočí auto, vytasí bouchačku a je v obrané pozici. Tohle celé mu zabere tak dvě sekundy a plno takových prvků je pro tyhle dva pouhá rozvička. Jsou schopni improvizovat, čtou okolí, umí se přizpůsobit podmínkám, nebojí se zašpinit či schytat nějakej ten úder. Jsou plně uvěřitelný. Skutečný. Schopný! Krása Británie je oku lahodící, veškeré ty statky, farmy, pole, či rušné města, prostředí je opravdu pestré a téměř pořád se někam utíká, sleduje, chodí. Dialogy nemaj žádnou chybičku, bohaté slovní zásoby, respekt a gestikulace. Českej dabing je slast pro uši. Úvodní znělka a intro seriálu legendární, jedinečný a nikdy neomrzí. Nejvíce mě mrzí fakt, že se nemám s kym bavit o seriálu jako jsou Profesionálové a nemám s kym sdílet své nadšení...

 • poster

  Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)

  Naprostej akční náser, nostalgie, dětství a prostě i nyní se při tom tlemim jak démon. Ujetost, hlavně měnící se rozměry bytu Oggyho a tuna nesmyslů, ve prospěch zábavy. Na čem jedou ti tvůrci?

 • poster

  Miliardy (TV seriál) (2016)

 • poster

  Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999)

 • poster

  BoJack Horseman (TV seriál) (2014)

  1 SÉRIE // Fantastický! Komediální drama o koňomrdovi, co chlastá, uráží, nadává, je pesimista ale jinak je to takovej ten sebedestruktivní cápek, jež potřebuje lásku druhého člověka, aby fungoval, usadil se a začal se chovat normálně. Smál jsem se jak praštěnej, ale jakmile se přeplo na drama, bylo to takové depresivní, ponuré a bezvýchodné, navíc mám zvířata radši než lidi a proto mi to bylo osobnější. Všechny postavy jsou skvělé a ty NEpřirozené vsuvky, kdy Lenochod leží chcíplej na běžícím pásu, či kráva která podává stejky v obchodě musel vymýšlet křáplej genius. Nejlepší postava je Todd, ty jeho hlášky, každej dialog jež vypustí z huby Aaron Paul pohne mou hubou. Skvělej projekt a prosím vás, překládejte to někdo. Je to skvost!!!!

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace