• Krátkometrážní

Odborný dohled nad výkladem snu (2018)

Opět velmi dobrý film, stejně jako jednička. Ovšem tentokrát lepší. Zejména herecké výkony filmu přidaly více šťávy. Film je uvolněnější a více komediální než jednička. Představitelka paní na návštěvě je neherečka a je jí 92 let. Režisér nevylučuje natočení 3. dílu.

Útěk (2018)

Výborně natočené drama. Naturalistické záběry bez příkras. Herečka v hlavní roli podala skvělý výkon. Drsně pojaté hledání příčiny ztráty paměti, která není až tak převapivá. Česká hudební "stopa" dodala flmu říz. Hlavně tanec při pomalé skladě je působivý.

Domestik (2018)

Výborná kamera - detaily, průhledy, použití rozostřených záběrů. Minimalisticky natočené zajímavé téma, prakticky pouze v interiérech. Dobrá hudba.

Švéd v žigulíku (2017)

Velmi zajímavý a výborný film. Přesto si myslím, že k dokonalosti mu ještě kousek chybí.

Archa světel a stínů (2018)

Úžasný dokument, kterému není co vytknout. Mohu jen chválit. Doporučuji všem.

Dukla 61 (2018) (TV film)

Zatím nejlepší letošní český film. Rada tvůcům: Rychle ho sestříhněte a hned dejte do kin. Pak budete sbírat české lvy.

Poslední útěk Jeronýma Pražského (2018) (TV film)

Film přesně podle mého gusta. Raději pomalejší tempo, abych mohl více přemýšlet o sdělení, které mi chce film předat. Naštěstí žádná roztřepaná a trhavá kamera. Není to film pro diváky akčních filmů, ale spíše pro lidi, které zajímá historie. Hezké herecké výkony všech. Téma by si ovšem zasloužilo historický velkofilm. Tak možná někdy....

Cuky Luky Film (2017) odpad!

Nejhorší film, který jsem kdy viděl. Absolutní dno. Mínus 100%.