• Krátkometrážní

Královna prokletých (2002)

Až na to nutný zlo v podobě debilních digitálních triků to bylo super, mělo to parádní atmosféru, dobrej saundtrek a výbornýho hlavního představitele, kerej se na to hodil víc než onehdá tomík krujzů, snad jen ten vincek perezů moch mít dlouhý vlasy, když už teda tam musel bejt, ale lépe ho mohli nahradit někym jinym. Rip elája.

Zloději (1991)

Perfektní akční komedie se skvělým závěrem a jednou hodně kůl hláškou - kolik máš těch es ty esesmane - super čoujunfat.

Big Hit (1998)

správná úletovka čéče.

Nepřítel státu (1998)

Tony Scott byl vždy taková komerčnější verze svýho staršího bratra, až na pár výjimek točil filmy jak přes kopírák, navrch huj, uvnitř fuj, todle je jeden z nich, klouže to po povrchu, aniž by se to nějak pod ten povrch zarylo, dobře to vypadá, ale je to empty, a hlavně to byla nebetyčná kopírka coppolova rozhovoru, kterej ale narozdíl od tohoto se zavrtával hodně hluboko, kdežto todle je jen popkorn k rychlé spotřebě, použít jen jednou a zahodit. Takovýdle filmy jsou k ničemu. Jediným světlým okamžikem v tomdle paskvilu byl jen Tom Sizemore a závěrečný gundown, kerej alespoň trochu zčeřil hladinu nudy.

The Haunting of Sharon Tate (2019) odpad!

kdo tomu dal víc jak jednu hvězdu, měl by vážně přemýšlet o tom jestli je normální, protože todle je opravdu dementní zhovadilost.

Poslední aristokratka (2019)

Vydržel jsem na to koukat asi čtvrt hodiny, ale život má příliš velkou cenu, než abych ho ubíjel podobnými stupiditami.

Po strništi bos (2017)

Ten film je opravdu totálně o ničem, nic se v něm neděje, nemá žádnou poetiku, žádnej vtip, půvab a nedejbože nějaký dramatický zvrat nebo moment. Je to bohapustá vata. Oproti tomu se Obecná škola jeví jako nedostižný majstrštyk.

Jumper (2008)

bavilo mě to.