John Wick (2014)

Tak když už o tom Johnovi každý básní, navíc teď běží v kinech trojka, řekl jsem si, ze shlédnu všechny díly postupně. Dostalo se mi neskutečné akce ve stylu Besssonových 96 hodin. Nekompromisní odplata. To ja rád.

Captain Marvel (2019)

Hah. Tohle me bavilo. Takový Superman v ženském

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Tohle je snad jediná série filmů, která čím více pokračuje, tím lepší je. Opět nezklamalo. Plný počet.

Zlatá cesta (2002) (TV film)

Unikátní událost a jedinečný počin slovenského hokeje. Taková generace hokejistů vyroste jednou za čas.

Aquaman (2018)

Hm. Dobrý. Scénář tohoto typu byl použit minimálně v dalších 24965955 filmech předtím.

Zálesák (1996) odpad!

:D :D :D :D :D :D :D Nevěřím vlastním očím :D Jak hluboko může člověk klesnout :D

Avengers: Endgame (2019)

Popravdě nečekal bych sám od sebe, že bych na tento film do kina šel. I přesto jsem to udělal. Nějak jsem se nezařadil mezi obrovské fandy předchozích dílů, ačkoliv první Avengers film se mi líbil. Později následoval pád dolů a poté mírné zlepšení. S tímto dílem to šlo opět ještě výš, což mě pak v kině dost nakoplo a odcházel sem nakonec s úsměvem. Nicméně na úplně plný počet to není. Ten začátek, hodiny kydů, zdlouhavých vysvětlování a snahy o vtipy, hodina života v hajzlu, než se začne něco dít. Ani úplně ta myšlenka o vyřešení celé situace mi nepřišla jako nějaká, co by mě mělo posadit na prdel. No ale dobrý. Nakonec vše dobře dopadlo. Teď už hoďte ty ostatní superhrdiny do další ždímačky, ať je ten guláš píčovin kompletní. Přece jen rozmrdávání světa a vesmíru na hovna nemůže jen tak tímhle filmem skončit. 70%

7 životů (2017)

Vždycky jsem si říkal, že bych rád zase viděl nějaký originální sci-fi a to se mi teď splnilo. Absolutně jsem nečekal, co z toho filmu vyleze, ale musim říct, že to byl kurvevsky brutální snímek po všech stránkách. Miluju, když něco náplní víc, než je mé očekávání. Noomi Rapace je herečka všech tváří. Je drsná, je sexy, je roztomilá, je chytrá a zde to dokázala 7x v jednom.

Kde domov můj? Speciál (2018) (pořad)

Ten Háma mě rozbíjí. Chytrej jak radio, hlavně že si sám všechno přečetl, ale zná naší vlast jak svý boty. za chvílí z něj bude normálně kronikář. Kokot.