Batman začíná (2005)

Určitě je tohle dílo o Batmanovi velmi pěkný kousek. Zaslouženě má v žebříčku TOP filmů svou pozici. Ale má to jeden háček. Já tomuhle pojetí Batmana nějak nemůžu přijít na chuť tak jako Batmanovi Tima Burtona. Ten starší mi totiž přišel více komiksovější než tento. Zde je to spíše úplně obyčejný akční film o jednou člověku ze kterého se najednou stal soudce i kat. Gotham City je úpně normální město jako každé jiné. Ten starý Gotham byl prostě takový hezky komiksově vymyšlený. Zkrátka určitě výborný film ale starý Batman.... :-) je prostě lepší:-).

Neobyčejné životy (2009) (seriál) odpad!

No to je krása, čoveče.....to je prostě nadevšechno.....viděl jsem tu Taťánu a asi blahem skočim z okna, jak jsem byl z toho bezvadného pořadu unešen.

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

Ja si myslím, že kolega "divak84" to vystihl dost jasně. Cituji: "feministická kravina o ženském světě, kde tři hlavní postavy řeší všelijaké kraviny jen ne normalní věci...."

Nadměrné maličkosti - Vše pro syna (2004) (epizoda) odpad!

Je 22:31 hodin 24.června 2012. Já sedím u počítače a kolega kouká na televizi u které raději usnul (ani se mu nedivím) V tom jsem si začal všímat co vysílají tak jsem ze zvědavosti pozoroval a dospěl jsem k tomu, že je to jakýsi film "Nadměrné maličkosti: Vše pro syna (TV film)". Když jsem to dosledoval, tak jsem udiveně seděl a neveřil vlastním očím, že je možné jak vysokého hodnocení se dostane tato nehorázná sračka. Herecké výkony byli tak trapné a ubohé. Stejně tak i pointa a příběh onoho filmu. Bylo to utrpení, bylo to děsivé, byl to absolutní vrchol hereckého diletantsví! A já jen tak nečinně přihlížel. Místo toho, abych tu debilní televizi přinejmenším vypnul, když ne vyhodil z okna. Tak proto jsem byl ztrestán a zanechalo to na mě následky tak vysoké, že jsem se sem na CSFD musel jít vybrečet a podepsat. Proto Vám všem co jste tuhle " věc" ještě neviděli, vzkazuji: Nedívejte se na to a budete psychycky ušetřeni! Bohužel, moje neukojená zvědavost mě takhle potrestala a ja zabil 40 minut života sledováním téhlé nehorázné píčoviny.

Taxík (2008) (pořad)

Tak zkrátka je to soutěž a jak jinak než za peníze. No dobře. Je super, že je to vědomostní soutěž a takové se mi libí. No a zase aby to bylo zajímavější, tak jezdí taxíkem. Ale to není nic extra. Ale i tak si tenhle pořad zaslouží pozornost.

Zázraky přírody (2009) (pořad)

Vcelku dobrý pořad. Libí se mi soutěžní otázky. Samozřejmě že díky nim jsem pořad sledoval. Takže si zaslouží dobré hodnocení.

Kluci v akci (2005) (pořad) odpad!

Kluci v akci.....???? to je co? nějaké GAY porno či co? Homoušskej název a homoušský moderátoři. Dneska do televize může opravdu kde kdo z ulice.

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Taková úplně nevýrazná pohádka. Po celou dobu je doprovázena děsně depresivní hudbou. Je to spíš jak horor než pohádka. moc mě to nezaujalo.

Pravdivé lži (1994)

Tento film natočil geniální režisér a hráli v něm geniální herci a převedli geniální výkony. Jinak to popsat neumím. Je to špička mezi akčními komediemi.

Výměna (2008)

Clint Eastwood je opravdu nejen výborný herec, ale i režisér. Já vím, že už jsem to určitě u jedoho z jeho filmů zmiňoval, ale musím to udělat opět. Příběh byl tolik obklopený mystériem. Doslova jsem se na něm unášel a nenašla by se ani minutka, kdy bych jen zapochyboval o nějakém znudění. Film nádherně také ukazuje kapitalistický zkorumpovaný režim. Jakmile se někdo objeví, kdo zná pravdu a upozorňuje na ni....šup sím do blázince a nebo za mříže. Odnesou to nevinní lidé. Samozřejmě včetně obětí. Opravdu moc moc nádherný film. 100% úspěch.