Bazén (2001)

Snaha Němců napodobit americké klasické horory.

Barney (1988) (seriál) odpad!

To je dobrá demenťárna. Na to bych vážně svoje dítě nikdy nenechal koukat.

World's Finest (2004)

Jako fanoušek komiksů se musím tohoto krátkého filmu (nebo traileru) zastat. Je to sice jen pár minut sestříhaných do málo efektů, ale zato, je to na komiksový svět zase geniální nápad. Spojit Batmana a Supermana do jednoho filmu, není přece špatné. A možná to bude inspirující pro jiné režiséry do budoucna. Vezměte si film od tohoto režiséra Sandy Collora, Batman: Dead End. Ve snímku je Batman, Predator a vetřelci a vypadá více než výborně. I samotné hodnocení uživatelů to dokazuje. Pro fanoušky je to převrat. Když vidí své oblíbené postavy v jednou filmu. Ať už se jedná o kladné či záporné. Nápad je to skutečně skvělý a já pevně věřím, že bude i motivující.

Maska Junior (2005) odpad!

Néé. Opravdu néé. Je to nemožné. Jima Carreyho nikdo neumí nahradit. A tohle není ani zdaleka výborné pokračování. To je urážka. Nemá to ani anomovaný seriál. tohle je trapné, ubohé a přebytečné. Jen se to snažilo přiživit na slávě, kterou si Maska získala.

Maska (1995) (seriál)

Krásné pokračování filmové Masky. Sledoval jsem to vždy na Cartoon Network.

Maska (1994)

Maska je jako komiks, akorát že zde bylo přidáno i spoustu parodie a toho amerického "debilního" humoru. Jenže ten "debilní" humor v podání Jima Carreyho mě rozesmával tak, že jsem se málem potrhal smíchy. Dokonalý snímek. Jen škoda, že opravdu Oscara nedostal. Určitě by si ho zasloužil.

Vetřelcátor (1989) odpad!

jaká si komolenina vetřelce a terminátora. A dost už bylo hoven..... Snad větší pečovinu jsem neviděl.

Sociální síť (2010)

David Fincher u mě opět zabodoval. Vsadil na dobrou kartu. Protože Facebook je dnes věc, bez které se snad moderní člověk neobejde (a proto ho já sám nemám) a proto je tak velice působivé sledovat jeho vývoj. Jak málo stačí k tomu, aby jste pobláznili celý svět. Je to primitivní a zároveň geniální. Tvůrci Facebooku vydělali miliony dolarů na tom, že lidé jsou tupé ovce a schramstnou vše, co jim moderní svět naservíruje. A v tomto snímku se o tom můžeme přesvědčit. A to vydá za vše. Netřeba dál rozvíjet detaily. Film mě vtáhl do svého děje.