Živí mrtví - Poslední den na Zemi (2015) (epizoda)

Finále série, jako každé, přineslo opět kulervoucí a hutnou atmosféru a rovněž nečekaný výsledek. Je mi ouzko, když se vžívám do situace těch lidí, co bych asi dělal já. Přechází mě mráz po zádech.

Živí mrtví - Coda (2014) (epizoda)

Vždycky přijde nějaký díl, co doslova udělá jizvu na srdci. Hrozně to bolí se na to dívat. Ne jednomu je z toho smutno. Příběh je stále obrovský a plný emocí.

Živí mrtví - Není cesty zpátky (2013) (epizoda)

Díl za dílem mě nepřestává udivovat vývojem událostí. Opět jeden z dílů, který mě posadil na prdel.

Živí mrtví - Série 3 (2012) (série)

S určitostí můžu říct, že tento příběh ve me zanechává skutečně velkou stopu. Rozuzlení této série mě vzalo za srdce.

Kobra 11 (1996) (seriál) odpad!

25 sérií neuvěřitelných hoven rádoby policistů v nasazení. Plné nelogičnosti a absolutní stupidity. Prostřeleným policistům se průstřely hojí a samo se zastavuje krvácení. Největší darebáci Německa si v klidu volají své zločiny přes mobilní operátory. Vyšetřování spočívá jen v ježdění z bodu A do bodu B a vždycky v pravou chvíli na někoho narazí. To je ale náhodička. Tak nasleduje běhání a skákání přes 3 metrové zdi a ploty, kde by v životě jen tak nikdo nevylezl. Ale tady je to zcela běžná věc. Nemluvě o autech na střechách, kde všichni vylézají ven bez modřin, zlomenin a škrábanců. A v roce 2020 prisli na to, že se vlastně mobil dá odposlouchávat. Gratulace. To bych mohl pokračovat dále a dále. No a takovou píčovinou se lidé baví a to je jim podsouváno. Neohrožení hrdinové, co vyřeší každý problém.

Živí mrtví - Skrytý vrah (2012) (epizoda)

S každým dílem větší a větší brutalita. Příběh, co úplně vyráží dech.

Živí mrtví - To lepší v nás (2012) (epizoda)

Shane je mrtev. Takový vývoj jsem skutečně nečekal. Aneb, jak se z nejlepšího přítele stane největší zmrd.