Živí mrtví - Není úniku (2015) (epizoda)

Za první polovinu dílu bych nakopal autory do prdele, ale pak se to rozjelo a závěr byl parádní, konečně pořádný masakr.

Hungry Bitches (2007)

To je teda síla! Film jsem neviděl, trailer jsem kdysi nedokoukal (a to má stopáž 1 minutu), po pár letech jsem to už zvládl, snímek resp. trailer se mi připomněl pořadem na streamu Neslavnější videa historie, kde někdo v diskusi dal čsfd odkaz na tento film. Podle traileru je děj následující: dvě lesby, které provozují koprofilii okořeněnou zvracením a následném pojídáním této směsi a to kdo ví, co je ve filmu navíc. Prostě humus a maras. A ten co vymyslel název má pěkně zvrácený smysl pro humor.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Já jsem viděl kousek jednoho dílu, takže nehodnotím, ale myslím si, že 4% není objektivní a hodně lidí, kteří zde hodnotili započítali, že tento seriál je v prime time, což podle mého nemá v hodnocení co dělat.

Mulholland Drive (2001)

Hodnotit nebudu, protože to se nedá - přecenění nebo nedocenění. Nejdřív jsem si říkal aha, poslední půlhodina vysvětluje minulost abychom se dostali skoro na začátek filmu, ale co když to probíhalo paralelně a jedno bylo sen a druhé realita (schizofrenie) anebo poslední možnost parafráze pokračování.