Muž se zlatou zbraní (1974)

Ačkoli příběh je poněkud slabší, tahle bondovka patří k mým nejoblíbenějším. Samozřejmě hlavně díky Leeovi, ale dál šerif, školačky karate, základna na potopené lodi, skok přes řeku natočený bez CGI, prázdná ale roztomilá bondgirl.

Star Trek: Nová generace - Série 5 (1991) (série)

Pátá série je jak horská dráha, spousta skvělých dílů (Unification se Spockem), příchod Ro, návrat Denise Crosby, ale bohužel i spousta vyloženě špatných až odpadních dílů (včetně třech dětských), návrat Wlezleyho.

Randall a Hopkirk - Od kdy už nemáš vidění? (1969) (epizoda)

Tohle je opravdu jeden z mála dílů, který si pamatuju z počátku 90. let. Ten psychiatr byl super... jako panter. Randall je všude (podobně jako Gogo). Začínají mi docházet pacienti

Spice World (1997) odpad!

Meat Loafe a spol., kam jste to vlezli

Star Trek: Nová generace - Zrození (1994) (epizoda)

Ten děj s obživlou Enterprise by byl zajímavý, zdá se ale, že je to jen záminka pro další (a poslední) simulátorovou epizodu. I když to v prvních scénách vypadá, že by tam mohla být aspoň sranda, moc zábavy se nakonec nekoná. Zastávka v Keystone a vražda strojvůdce nedává žádný smysl. Třetí jen horko těžko za to, že mam rád parní vlaky a to zastavení Enterprise pomocí ovládání lokomotivy mělo něco do sebe.

Star Trek - Spockův mozek (1968) (epizoda)

Podle IMDB třetí nejhorší epizoda, ale poněkud neprávem. Ten chodící Spock na ovládání byl teda blbost, ale jinak námět s mozkem zajímavý. A pár slušně vtipných momentů.