Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Kombinace amerického a anglického humoru v tom nejideálnějším poměru vytváří Big Bang Theory. Přesně to je ten velký třesk. To je ta nálož toho nejlepšího z GB a USA ( v poměru tak 8:2 ) 5*

Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)

Naprosto vynikající seriál z právnického prostředí vám ukáže nejen velmi humorně vaše práva, ale i neuvěřitelné soudní případy, které se skutečně staly... Myslím, že další obhajování mého hodnocení není zapotřebí... 100%

Přátelé (1994) (seriál)

V dnešní době klasika, která už přes 18 let baví celý svět. Nebude vás jediným dílem nudit. Ovšem postava Rachel ( Jennifer Aniston ) je hodně často na zabití (doslova) A občas ty zk..rvený americký kliší hlášky ve stylu: "Jsme přátelé... Nemůžeme spolu být... Zničilo by to naše přátelství... protože... jsme přátelé..." A pak m..dá kámen cihlu... no nevadí. Vzhledem k počtu dílů je to jen malinká chybka. Takže 80%

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

David Thewlis dostal konečně roli odpovídající jeho kvalitám. A to myslím jenom pochvalně. Chtělo to nějakej originální film z války. Ty shity jsou dneska všechny na jedno brdo. Tohle je ale nemalej přelom, kterej bych se nebál přirovnat třeba k filmu - Schindlerův seznam. 110%

King Kong (2005) odpad!

To byla stupidita. Hlavně závěrečná scéna, která byla ze všeho nejdebilnější. SPOILERY: King kong položí Naomi Watts na střepy. To mě pos..r, že se nepořezala. Nalítávají na něj letadla, která z deseti výstřelů jednou trefí. A ten zbytek ? Letí do města a vyhlazuje nevinné občany - zbloudilé střely. Dost na to, abych dal tomuhle filmu odpad. King kong Naomi Watts furt někde tahal, ani ji machr nezašpinil ty bílé šaty a ona je tak hustá, že ji ani na ledu není zima. Jsem čekal, když ji položil, že bude mít na pozadí minimálně reálnej hnědej flek.. kdo by ho neměl ? ? Ne fakt - tohle je uhozený... Drag off

Světová invaze (2011) odpad!

Od Bitevní lodě ode mě žádnej podobnej Americkej škvár, kterej nemá ani špetku inovace a neukáže nic novýho, nedostane jiný hodnocení než ODPAD. Na efekty sere pes. Ty dneska dělá každej, kdo je dělat chce.

Gremlini (1984)

Krutej film, kterej jsem viděl poprvé tak v osmi a dodnes si pamatuju, jak jsem u klasické scény s mikrovlnkou žral pudink. Taková ostrá cipovina, která pobaví a lehce vyleká. Ovšem dá se o ní říct, že je to klasika. :-)

Bastardi 3 (2012)

Na této databázi stádem odsouzený a pomlouvaný snímek má pro mě silný význam hlavně díky nebo kvůli mým zkušenostem s "utlačovanou menšinou". Avšak i z důvodu kvalit, které má a nejsou mu uznány. Oproti českým rádoby shitům mají Bastardi 3 dost předností: 1. Příběh - Teorie o tom, jak by vypadal soud s učitelem, který údajně zabil tři žáky. Sice se jedná o teorii, ovšem je podložená fakty a jako taková funguje do detailů: Terorizování Majerových rodičů od okolí, předsudky ze strany médií, drby a vlastní zkušenosti ostatních učitelů, protesty cikánů, atd... 2. Scénář - Ve filmu se oproti prvním dvěma dílům méně mluví. Přikládá se více pozornosti jiným aspektům, avšak i přesto se nejedná o chudý scénář - co se máme dozvědět, se dozvíme. 3. Hudba - Naprosto skvěle podtrhuje děj. N2jakej blbeček tu může napsat, že je to brak. Jasně. Napsat může kdo chce, co chce. Ovšem v tomhle je Magnusek přelomovej - viděli jste někdy podobným způsobem tvořenou hudbu u českého filmu ? Většinou se na ni důraz neklade. 4. Obsazení - Ve filmu můžeme vidět spoousty známých českých herců: Rudolf Hrušínský ml, Jan Tříska, Tomáš Töpfer, Kateřina Brožová, Vlastimil Zavřel, Jan Čenský a další. Jsou to skvělí herci, kteří museli před začátkem natáčen číst scénář a říkejte si co chcete, kdyby měli Bastardy 3 za shit, nešli by do něj. Ve filmu hrají skvěle. 5. Musím říct, že mě už od prvního dílu udivuje, jak pan Magnusek překecal naši drahocenou menšinu, aby do takovéhodle filmu šla. To je pro mě opravdu záhadou a pan Magnusek má můj obdiv. Můžete se do mě navážet. Dělá to spousta lidí - někteří přímo, jiní nepřímo. Ale tohle tomu filmu neodepřu. 100% = 5*