Ďáblice (1989)

Když si chce mozek odpočinout. Hříšného manžela si pamatuju v roli kadeřníka Ruth Fischer v Six feet Under.

Mickovy modré oči (1999)

Pohodová mafiánská komedie, na tyhle modré oči se dá koukat. Hugh hraje svou věčně se opakující postavu roztomilého aristokrata.

Venom (2018)

Klasický jednoduchý příběh, jehož kvalitu lehce zvyšuje pan Hardy. Předpokládám, že už chystají zbytečnou dvojku.

Snila jsem o Africe (2000)

Červená knihovna o Africe, zde aspoň s Vincentem Perezem.

Černobyl (2019) (seriál)

I přes malé nepřesnosti bezesporu jedna z nejkvalitnějších věcí. Fascinující i děsivá síla. Ruský šlendrián a pár statečných.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Pro zoufalce, co nevědí co mají dělat a čekají, že jim to někdo vysvětlí. Rychlokurs pro Američanky.

Jsem božská (2018)

Na tak dobrou stand-up komičku fakt slabé. Zábavy pomálu a ideově se to furt opakuje ve věčném kruhu krása=sebevědomí.

The Florida Project (2017)

Zdánlivě banální vyprávění o nevychovaných dětech v sociální nouzi, na další pohled vyprávění o přežití. S účastí civilního pana Dafoa.

Černé vdovy (2019) (seriál)

Bavilo mě to, hlavně díky Jitce Čvančarové, které role maximálně sedla. Finské předlohy se to moc nedrží, ale aspoň tu zůstala zahraniční hudba, takže žádný Míša David, díky. Dějová linka nic moc, ani linka vyšetřování za moc nestojí, o nějakém napětí nejde mluvit, jde prostě o komedii.