Zlatý podraz (2018)

Téma asi moc lidí nezajímalo, ale pro mě příjemné překvapení. Super kamera , dobré obsazení, mezinárodní přesah. Radim Špaček je jeden z mála českých režisérů, co zvládají technicky i obsahově natočit koukatelný film.

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

Další rádoby komedie, kdy Anna Polívková hraje zase takovou tu hodnou ženu, co má smůlu na chlapy. Zápletka by vydržela tak na půl hodiny, ale zdatný režisér to natáhnul na neuvěřitelných 89 minut. Nejhorší scény jsou ty monology s pohledem do kamery.

Po čem muži touží (2018)

Komedie po česku, neboli : trapné fousaté vtipy na téma muži/ženy, pitvořící se Polívková a příšerně dlouhý a nudný film. Pan Havlík psal celkem trefný blog ze svých cest a pak naznal, že je tedy čas vytvořit nějaký pěkný, komerční produkt. Dalo se na to koukat dejme tomu prvních 10 minut.

Joker (2019)

Je to čistý drama, ne komix, a excelentní Joaquin Phoenix. Jak se totálně zbláznit a umět to vyjádřit jen obličejem. Skvělý, pro mě zatím film roku.

Průsmyk (2019) (seriál)

BRON nelze překonat. Avšak míchaná dobře vybraná dvojice vyšetřovatelů je vždycky plus. Lokace to vylepšila, sníh je magický. Padouch poměrně pochopitelný. Konec potěšil.

Arthur (2011)

Zápletka je příšerná, ale mě se hrozně líbí Russell Brand. A Helen Mirren miluju.

Dokonalá vražda (1998)

Konečně film, kde je Aragorn fakt sexy ! A Michael Douglas hraje svou oblíbenou roli posedlého maniaka a ta blondýna je zase jenom pro okrasu (pro ty, co mají rádi bezkrevnou unylost).

Důvěrný nepřítel (2018)

Mysteriózní / Thriller ? Tak určitě, pokud někdo věří, že dům ho dovede k orgasmu ...