Tanečník (2016)

Ženy hodnotí pochopitelně pěti :) aktér snímku byl natolik inteligentnmí, aby si uvědomil, že skákání v někým stále režírovaném spektáklu, není smysl jeho života. Jelikož začal už ve 3 , přišel na to ještě včas. Jsem zvědavá, kam se vydá. Balet je neuvěřitelná mučírna a dril.

Strnadovi (2017)

Sběrný dokument za 25 let by se dal zajímavě sestříhat u většiny lidí, ale vydržet to na obou stranách a pak to i dodělat vyžaduje hodně trpělivosti.

Nezlomené (2017)

Dobré vědět, že narodit se jako žena není ve většině zemí výhrou z loterie.

Bohéma (2017) (seriál)

Víc než místy nekoncepční mix scének je to dobré historické zobrazení toho, co se dělo v zákulisí tvorby nejznámějších veseloher. Ztvárnění hereckých předobrazů mnohdy excelentní /Dlouhý, Javorský/. Judit Bárdos hraje skoro všude, ale je skvělá.

Lion (2016)

Nejzajímavější na filmu je to, že to je skutečnost. Dev Patel je ovšem beze sporu sympaťák a v závěru oko nezůstane suché.Vida, k čemu je dobrý Google Map.

T2 Trainspotting (2017)

Neznajíc předlohu, dám víc, ale nevyužít tak skvělou vtipnou knihu jako je PORNO je do nebe volající !!! Ačkoli chápu, že bylo jednodušší soustředit se na původní čtyřku, nekomplikovat si to novými figurami, tak stejně je to strašná škoda. Tady se jede na vlně nostalgie /neustálé flashbacky/ a nějak se vytrácí ten drive co v jedničce byl. Spud a Begbič to drží, Renton ani nemá co hrát /s výjimkou monologu v kavárně/ a jediná nová postava je z Bulharska ??? Mrzí mě to, a to velmi, Boyle je můj oblíbenec, když už tam má původní osazenstvo, měl být odvážnější.

Deadpool (2016)

Komix je teda výrazně vtipnější, u tohodle drsoně je hlavní cíl jeho ztracená láska, což je poněkud valentýnské. V roli padoucha ex Daario.

Červená želva (2016)

Ghibli to není. Takové poklidné poetické pomalé vyprávění.

Okupace (2015) (seriál)

Slušný počin, už jen kvůli aktuálnímu tématu. U nás nerealizovatelné.