Richard Müller: Nepoznaný (2016)

Smutný pohled na sympatického týpka, jak ho vysává parta příživníků. Měl zůstat s Bittovou !!!

Město 44 (2014)

Poláci se nebojí své historie ani jejího moderního pojetí. Je to jiné, efekty a nadsázka, a proč ne.

Rváčův deník (1995)

Už tady bylo jasné, že Leonardo je ultra talent. V partě chuligánů jsou k vidění i další budoucí hvězdy.

Arn (2007)

Velkolepý epos, prý historicky věrohodný, s hlavním hrdinou - prazakladetelem Švédské říše. Stopáž je ovšem vražedná. Bojové scény se povedly.

Lída Baarová (2016)

Za tohle veledílo se udílela cena za přínos pro českou kulturu ? Jak příznačné.Největší joke je ovšem Kříž jako Hitler, to by nevymysleli ani Monty P.

Pustina (2016) (seriál)

Seriál, za který se za hranicemi nebudeme stydět. V některých dílech psychologicky úderný jak nejlepší Sever. Dušek excelentní, ostatní herci velmi uvěřitelní, neherci z pasťáku věrohodní. Když jsou peníze a čas vybrat si správné lidi, tak to jde i u nás.

Legenda o drakovi (2015)

Jediná pohádka, na kterou se dalo letos koukat. Výtvarně krásná a když je někde drak, je to paráda.

Čarodějnice (2015)

Zvláštní film s hutnou atmosférou. Zmíněná osoba se tam mihne jen párkrát, ale ty chvilky vám zůstanou v paměti. A konec jako triumf svobody a osvobození - paráda !

Příchozí (2016)

Režisér SICARIA mě nezklamal, umí i netradiční, inteligentní SF. K tomu hudba Jóhanna J. a celkově velmi, velmi komplexní kousek.