• Pohádka
  • Publicistický

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru (2018)

Opet je to film navazujici na predchazejici dily, ktery verne vykresluje predlohu. Ale jiz ji moc amerikanzuje a na konci to nemuselo se hnat tak do extremu, ale slusnych 4.5*

Prezident Blaník (2018)

Nadherna politicka satira kdy clovek smeje se od zacatku do konce - nema to chybu - PRAVDA A LASKA MUSI ZVITEZIT NAD LZI A NENAVISTI CURACI

Ewa Farna 10: Neznámá známá (2017)

EWA FARNA 10: Neznáma známa - dokument při kterém člověku tečou nostalgické slzy, kdy se zasměje, kdy více pozná zákulisí. Naprosto emotivní a nádherný dokument.

Ostravak Ostravski (2016)

Mam z nej rozporuplne pocity - film s hodne jednoduchým dějem až primitivním že tam žádný není. Herecké obsazení až moc přehánelo dialekt. Chtěl jsem dát dvě hvězdy, ale tu jednu dávám za patriotismus a tu druhou za to že jsem mohl poznavat známe lidí a místa v Ostravě. Některé momenty byly, ale vážně skvěle. Nejvíc se mi tam asi vadil ten s nejmladší syn od sestry a bakala

Padesátka (2015)

Uplne dokonaly film u ktereho neni co vytknout a jen se smejete

Hodinový manžel (2014)

Mezi 4-5 to mam - film ktery me rozesmal a i dobre zakompovonal reklamu na cesky film -

Medvídek (2007)

Uvazoval jsem jestli dve nebo tri, ale plytkost pribehu

Babovřesky 3 (2015)

Čekal jsem co ze to nebude ale brecel jsem smíchy :D jako ano, ten product placement to byl hnus. Lucie Bila byla úplně trapná. Paní starostka a Kikinčuk takoví nevyrazni, ale cele to prevalcovála ta počítačová animace a babky. Kdyz pry tady lišky dávají dobrou a najednou spoza rohu vyjde liška a dobrou noc :D :D to opravdu nikdo nečekal. Nebo přiznání štábu v jedne scéně :D. Popřípadě jak se babky zhulily a pak se šli potápět a týden je hledal Interpol a oni se vynoří v obci v rybníku :D Dávám 4/5* Trojka byla opravdu nejlepší. P.S. Product placementu jsem se fakt bal Dobre pneu tam bylo jako vždy, madeta tam byla tak lidsky, motor české Budějovice jako správne rowdies, ale ten New travel bych blil. Neco jako v pohadkari master card

Křídla Vánoc (2013)

Hodina a pul dlouha reklama na globus s milostnym podtonem