Applikace (2014) (pořad)

Super pořad, je to vtipný, je tam Mikuláš a člověk aspoň ví, co si má stáhnout.

Ex Machina (2014)

Výborná atmosféra a pointa. I když se takový konec dal predpokladat , hodně se mi líbil a doufám, ze už se něčeho takového nedoziju.

Flash (2014) (seriál)

Nemůžu ještě s čistým srdcem hodnotit (po třech dílech, ha), ale jedno se tomu musí nechat. Ten kluk je neskutečnej sympaťák a nevim jestli je to scénářem, ale od něho mi všechna ta klišé nezní tak hloupě jako jinde. To jenom tak na okraj. Jdu koukat dál, zatim čau.

Godzilla (2014)

Nelze srovnávat s Emmerichovou Godzillou, tohle je úplně o ničem jiným. Trochu možná zamrzí čas, který si Godzilla na plátně ukořistila, ale o to si to člověk víc vychutná.

Hercules (2014)

Bylo to hodně moc fajn.

Želvy Ninja (2014)

S timhle filmem jsem se vrátil do dětství, ať si každej řiká, kdo chce svý, tohle je nářez jak prase. Hlaškující želvy v CGI kabátku pod palcem Michaela Baya je snem každýho kluka. Jediná věc, která se mi moc nezdála byla Megan Fox jako zapálená novinářka. Dokonce bych uvítal, kdyby se vyměnila s Amy Adams z Man of steel, ale to je nakonec z bláta do louže, ale co se dá dělat, hlavně, že to je.

Doktoři z Počátků (2013) (seriál) odpad!

Za tohle by se v jinejch televizich propoustelo na vedoucich pozicich, ale bohuzel jsme naros blbcu, tak asi ne.