me_george

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 9.2.2020  22:56
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Z té změti prakticky stejných USáckých kriminálek ta koukatelnější. Takové to "když už to v televizi běží, tak to neurazí a dá se to i dokoukat do konce. Člověk z toho sice má trochu pocit, že mohl dělat něco užitečnějšího nebo zajímavějšího, ale zase nemá pocit, že je braindead.

• 28.1.2020  22:15
    Fotograf (2015)

Filmy o nesympatických lidech se mi hodnotí těžko.

• 7.1.2020  23:36

Jako malý jsem Nekonečný příběh neviděl, tak asi proto to na mě až tak nefunguje.

• 31.12.2019  14:04
    Co takhle svatba, princi? (TV film) (1986)

Pohádka spíš pro děti, písničky strašné. Hlavně když si člověk vezme, že v průběhu písničky vlastně stojí děj, čili se tam 3/4 času vlastně nic neděje.

• 5.8.2019  13:20
    Eurotrip (2004)

Jednodušší (nečekaně) a levněji zpracované, než jsem čekal, ale dávám plusové body za absenci fekálií, trapného souložení, za to, že se jedná skoro spíš o parodii na teen komedie než o ní samotnou, a za "cameos" :-)

• 4.7.2019  14:08
    Lion (2016)

Výborná atmosféra Indie v začátku filmu - domov, nádraží. Potom zajímavé hledání. Ale část kdy hlavní postava "blbne" z toho, že neví, odkud je, je jak telenovela.

• 12.5.2019  17:05
    Ztracená brána (TV seriál) (2012)

Oproti Ďáblově lsti posun vpřed.

• 10.5.2019  23:27
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Bože

• 9.5.2019  00:51
    Ďáblova lest (TV seriál) (2009)

Podobně jako u Strachova Labyrintu, ale zde ještě výraznější a tedy hvězdička dolů: Výborný námět (nebo aspoň pro mě osobně zajímavý), dobře zahráno atd., ale je to hrozně "cheesy". Hacker, který se vláme kamkoli do pěti sekund. Něco kradu, přelstívám policii, ale nezajímá mě, že všude nechávám otisky. Schematické postavy. Opravdové nadpřirozeno! (na rozdíl od Labyrintu). To všechno mi na tom vadí. No jo, ale pořád bych shlédnutí doporučil, nedá se nic dělat. Českých mystery thrillerů moc není a české reálie mají prostě velké kouzlo.

• 2.4.2019  13:50

Takové milé, bez pitvoření. Příjemně se na to kouká, ale že by se člověk smíchy za břicho popadal, to ne.

• 25.3.2019  22:52

Film hlavně v počáteční fázi trochu tratil na tempu, přeci jen 126minutvou stopáž je docela dost. Ale ve výsledku se jednalo o dobrou zábavu, překvapivě dobře zahranou na to, že herci byli vlastně neherci a film byl financován crowdfundingem a sponzorstvím. Za mě silnější 3*. Možná časem čtvrtou hvězdu přihodím (až budou mít fitko, concierge a směnárnu).

• 30.1.2019  23:41

Nevím, možná to bylo dabingem, ale přišlo mi to jako děsně nudná slátanina a netuším, co se snažila vlastně říct.

• 19.12.2018  16:44

• 21.10.2018  14:28
    Halloween (2018)

3.5*

• 14.10.2018  17:31

Akorát by to mělo mít v žánrech i "pohádka". Jinak se tomu hůž odpouští ta občasná klišovitost a schematičnost.

• 16.9.2018  23:49

Výborná atmosféra, příběh průměrný a až na závěrečných 20 minut se tam toho zase tak nestalo (a i ty by se daly shrnout do tří vět). Na western je příběh netradiční, což se dá na druhou stranu brát jako plus. Co mi vadilo, byl McCabe. Chodil jako by měl v sobě neustále 2 promile kombinované s obrnou a mumlal, že mu nebylo rozumět. Vůbec srozumitelnost anglické stopy byla dost špatná (nikoli angličtinou, ale upozaděním a zašuměním zvuku).

• 26.8.2018  00:07
    Titanic (1997)

Průměrný romantický film odehrávající se na pozadí ztroskotání Titanicu. Vysoké hodnocení nechápu. Možná, že jsem to vždy viděl jen dabované? EDIT: Tak hodnocení po dalším zhlédnutí ještě snižuji o hvězdičku. Možná by to byl dobrý film, ale nesměla by tam být ta nudná a z mého pohledu lacině romantická vsuvka s DiCapriem a Winslet. Bohužel zabírá asi 3/4 filmu a pro mě je někde na úrovni Rosamunde Pilcher.

• 14.5.2018  12:55

Škoda. Kostýmy dobré, a herci někteří také, ale zbytek toho, co tvoří film filmem už ne. V podstatě nulový děj, rádoby hluboké monology a dialogy (viz komentář "flanker.27"), nedá se u toho udržet pozornost. Pokud někoho zajímá toto období, pusťte si Lékaře umírajícího času. Nejlépe seriál, kde se tomuto období věnuje jeden nebo dva díly.

• 12.5.2018  22:41
    Stážista (2015)

Film je od začátku do konce čím dál umělohmotnější a hloupější. Na konci až nesnesitelně. Hodnocení zde na ČSFD nechápu.

• 15.4.2018  12:46
    Vraždy v Midsomeru (TV seriál) (1997)

Za díky s Johnem Nettlesem. Nový Barnaby už nefunguje.

• 14.4.2018  02:11

Příběh a schopnost udržet pozornost asi vcelku OK. Horší je to již s trochu jednodušším provedením (jak animace, tak chování postav). A nejhorší je to s product placementem - trochu nechutné, vzhledem k tomu, že to má být pro děti. Jdu raději zkouknout, jak se povedly na pohyblivé obrázky převést myšky Anča s Pepíkem :-)

• 14.4.2018  02:09

Zajímavé, ale přijde mi to americky nerealistické. A na nějakou zásadnější sondu, kladoucí neustále otázky ohledně rasismu, nebo dokonce dávající odpovědi, bych to neviděl.

• 3.4.2018  22:14
    Já, robot (2004)

Je to moc jednoduché. Akční film s troškou "zákonů robotiky", aby se neřeklo.

• 2.4.2018  18:36

Telenovela, ne pohádka

• 16.1.2018  15:11
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Člověk musí přijmout, že je to z velké části romantický film.

• 16.1.2018  15:10

Zábavná podívaná, 70%.

• 1.1.2018  00:55
    Příchozí (2016)

No já nevím. S trochou nadsázky mi přijde, že libovolny díl seriálu Hvězdná brána obsahuje stejné množství "sci-fi" zamyšlení jako tento film, ale aspoň netrvají 117 minut. A jak ostatní zmiňují "melodramatickou" rovinu filmu, tak ta mě minula úplně. Přišlo mi to tam jako jakási vložka, která slouží jen k tomu, abychom pochopili "nelinearitu" času v pojetí mimozemšťanů. Je znát, že námětem je povídka, filmu by slušela stopáž 20 minut.

• 31.12.2017  23:59
    Volyň (2016)

Vynikající (masakr). Pátou hvězdu nemohu dát proto, že mi unikaly některé souvislosti, ke kterým je potřeba dodatečný kontext. V Polsku to asi probírali ve škole, já bych uvítal 10 minut stopáže navíc. (Shlédnuta další verze.)

• 3.12.2017  00:45

Přijde mi, že ve srovnání třeba s Argentem je to o dost slabší jak v atmosféře a scénách, tak v ději. Nedělo se zde prakticky nic než vraždy a to k mé spokojenosti nestačí. V podstatě to byla skoro nuda.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6