Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Ach, nečakal som od štvorky Pirátov nič, ale aj tak som sklamaný. Okrem zábavného Deppa bolo to celé zle. Mimochodom to 3D mi ide pekne na nervy! Tri hviedy len preto, že sú to Piráti z Karibiku.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Jednoznačne vydarenejší Pixarovský ( tradične majstrovský) kúsok ako prvé dva diely. Nenudil som sa ale naopak bavil do popuku :D

Město (2010)

Keď som pozeral trailer povedal som si, že na to pôjdem, vyzerá to slušne, ale keď som si všimol že Directed by Ben Affleck mal som dosť. Neveril som, že on (btw skvelý herec) môže natočiť taký dobrý film. Áno, sú aj lepšie, to vždy, ale fakt tento film stojí za to pozrieť si ho. Len tak ďalej Ben..

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Ako píše Ďuro Č. nie je čo napísať. Jednoducho geniálny film, ktorý si môžem pozrieť kedykoľvek aj po dvadsiaty krát :-) a bude ma baviť. Quentin Tarantino rulez! Pecka! 5 z 5 :-)

Karate Kid (2010)

Originálne filmy Karate Kid boli fajn, ale tento nový film s Chanom (a smithom:-D) je vydarený asi najviac. Fakt sa mi páčil a v kine som sa nenudil.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Výborný film, bavil som sa skoro celý čas a ešte hviezdne herecké obsadenie. Paráda!

Poslední vládce větru (2010)

S rodinou sme šli na tento film ani neviem prečo. Ak nerátam 3D efekty tak toto bol jeden z najhorších filmov na ktorých som bol hádam od tohto roku. Strašné dialógy, scenár úplne mizerný, a na zjavné pokračovanie ma teda nikto nevtiahne!

Počátek (2010)

Strašne moc výborný film na ktorý som musel ísť aj druhý krát. Jednoznačne Ch. Nolan na mňa s Dark Knight aj s Inception tak zapôsobil, že si pozriem automaticky každý jeho film. Ešte po týždni som mal film v hlave. Fakt pecka!!

Interview (2007)

Takýto film, jeden veľký rozhovor, som ešte nevidel. Výborné herecké výkony. 95% ! Odporúčam všetkým, ktorých nebolí hlava z mierne psychologických drám.