Foo Fighters: Sonic Highways - osm legend (2014) (seriál)

Dave Grohl ako reziser? Ide mu to. Sonic Highways je kvalitne/zabavne spraveny dokumentarny cyklus o hudobnych studiach a hudbe vseobecne. Dobra praca.

Diktátor (2012)

Ďalší podarený kúsok od S.B.C. Film ma veľmi bavil takmer celú svoju dĺžku a stál za to. Podľa mňa bol Diktátor ešte lepší ako Borat. Well Done :-)

Od soumraku do úsvitu (1996)

Geniálny film. Tu proste nie je čo napísať. Ak viete aké filmy robia Rodriguez s Tarantinom, chápete. Ak neviete aké filmy robia Rodriguez s Tarantinom, máte zmysel pre čierny humor a nezľaknete sa zopár čriev a veľa krvi - pozrite si film Od súmraku do úsvitu :-)

Hannah Montana (2009) odpad!

Najväčšia prkotina na svete. Neznášam Hannu Montanu a všetko čo zatiaľ robí je odporné gýčové a nevkusné.Hudbu aj filmy aj seriály. Fuj.

Horší už to nebude (2006)

Perfektný film. Výborne zrežírované. Super príbeh. Jediné čo mi trošku vadilo je to, že Will Ferrell sa na túto postavu moc nehodí. Predsa len je to komik a komikom aj zostane. Tieto vážne úlohy zatiaľ nie sú pre neho.

Matrix Revolutions (2003)

Úplne mega naj epický film vôbec. Spolu s LOTR. Poklona až k zemi Wachowski. Nie je čo dodať.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Tie štyri hviezdičky nie sú za to, že by som Takešiho hrad pozerával každý deň, ale dá sa pri tom fakt, že dosť zabaviť. Usmievavý Japonci, ktorý padajú do vody najbizarnejšími spôsobmi. A potom páde sa stále smejú. Niekedy vážne sranda. Japonci si zo seba vedia spraviť srandu. Nie ako my :-)

Agent bez minulosti (2002)

Výborný akčný, špionážny triler. V tejto vete skutočne všetky slová platia v tom najlepšom zmysle. Matt Damon bol skvelý, Franka Potente sa k nemu hodila perfektne. Akciou nabitý film, kde som sa nenudil ani na sekundu. A až na Matrix, neviem, v akom filme sú lepšie bojové scény ako tu. Ak áno, napíšte mi to do správy. Fakt špica. Záverečná pesnička od Mobyho, mimochodom moja obľúbená :-) 5 z 5 jednoznačne.