Zilionáři (2016)

Dva vtipné momenty je na komedii málo,ostatní rádoby scény spíše trapné.Dílo zachraňují spíše herci než scénář.

Ostravak Ostravski (2016)

Zvláštní komedie,která mě ale docela bavila.Směšné bylo spíš celkové pojetí než nějaké gagy.

Zabijáci (2014)

I druhý díl série si drží vysokou úroveň a je možná i lepší než ten první.Rozmáchlost děje není vůbec na škodu a konec dobře sedl.

Americká reportérka (2016)

Řada více či méně nesouvislých příhod z války.Přesah žádný.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Pohádka jak má být,s dokonalými efekty a i ucházejícím příběhem.V záplavě druhých dílů si vede velmi dobře.

Pohádky pro Emu (2016)

Příběh na vysoké úrovni se skvělými herci a trochu neuvěřitelnou sociální Cibulkovou.

Pelé: Zrození legendy (2016)

První půle až moc utahaná,pak už dobrý.Velmi kvalitní jsou scény v pohybu,o je fakt pecka.Škoda toho přílišného vyhrocování v osobní rovině,

Oko v oblacích (2015)

Notně vygradovaný děj o otázkách etiky a procesech schvalování úderu-to bylo opravdu zajímavé.Celým filmem ale prostupuje obhajoba preventivních zásahů.

V nepřátelských vodách (1997) (TV film)

Slušný ponorkový film.Napodruhé po letech už sice ne takové napětí,o to více potěší autenticita a lidskost.

Assassin’s Creed (2016)

Čekal jsem mlátičku a dostalo se mi inteligentní příběh s matrixovou paralerou.Hru neznám,takže nesrovnávám.