Pasažéři (2016)

Výtečná žánrovka,u které není jasné kterým směrem se děj rozběhne.Sázka na romantikuale vyla,stejně jako volba herců.

John Wick 2 (2017)

Pokračování prvního masakru s očekáváním třetího.Bez slabých míst,ale i bez logického děje.Jenom zabíjení.

Příběh Rudého zla (2008)

Výborné a děsivé.Určité věci začínají dávat smysl.Historii píší vítězové.

Anděl Páně 2 (2016)

Nakonec hodnotím výše,když si připomenu soudobou pohádkovou tvorbu.Příběh sice slabší než v jedničce,ale jinak jsme pořád o několik stupínků výše než konkurence.Dialogy jsou o něčem,herci dobře vedení a lokace výborné.Za pár to bude klasika.Škoda jen názvu,číslování jako u Terminátorů není nutné.Určitě by šlo navázat jinak.

T2 Trainspotting (2017)

Jenom pokračování,nic víc.Pár odkazů na jedničku mi přišlo až zbytečných,příběh sám měl na víc.

Morgan (2016)

Solidní scifi,které se ale ztratí samo v sobě.Postupně budovaná atmosféra se na konci zhroutí v něco úplně jiného,přestože nechybí pointa.

Kráska a zvíře (2017)

Nic převratného,jenom nové a vizuálně lepší zpracování.Překvapením český zpěv.

Duch ve stroji (2017)

Chytré scifi,kterému budiž odpuštěn i šroubovaný úvod.Zbytek je už na vysoké úrovni a Scarlett to sedí.

Čas probuzení (1990)

Úžasné herecké výkony,De Niro skvělý.Příběh na hraně autenticity,ale emocí je vyždímáno dost.

Manžel na hodinu (2016)

Stejně dobré jako jednička,což asi není pochvala.Ale nějaký vtip tam byl a i děj,takže dobrý.