Neznámý (2011)

Akčňák ve stylu Bournea, ale zdaleka ne tak dokonalý. Tady to byla právě parťačka, která tahala natřikrát hlavního hrdinu hrobníkovi z lopaty

Thor (2011)

Celkem zklamání. Přes úvodní bitku na zamrzlé planetě, která slibovala akční zážitek, se příběh táhnul a snad hodinu se mi zdálo, že se ani nehne. Zbytek filmu mě už z letargie nevytrhnul

X-Men: První třída (2011)

Sledovat zrod X-Menů byla procházka rajskou zahradou, jak po technické stránce, tak po obsahové, dokonce i nenásilně vtipné scénky nechyběly. Mhouřim oči u drobností a zůstávám spokojenej

Zdrojový kód (2011)

Pochvala pro Michelle Monaghan! Jen by mě zajímalo, jak chudák Stevens zvládnul toho učitele dějepisu

Benga v záloze (2010)

jít na tenhle film sám nemá smysl - musíte jít s partou negrů, mít tu správnou náladu na pořádnou dávku kouletrhajících kravin a pak dozrát do stavu permanentní vysmátosti, do kterýho vás ten film dostane už poměrně snadno. Užil sem si to napoprvý maximálně

Čarodějův učeň (2010)

Od tohohle filmu jsem opravdu čekal o hodně víc. Přitom se snaží být tak strašně moc cool a in, až mi to připadá trapné. Zjevně určený pro mladší sortu lidí, na mě tam je nepoměrně moc nucené srandy, příběh klišovitý (což jsem tak trochu čekal, ale je dokonce tak dokonale špatně zpracovaný, že z něj nic jiného než klišovitost nevyniká), myšlenka žádná. Jediný plus je Nicolas Cage, alespoň působí přirozeně. Baruchel neumí hrát.

Černá labuť (2010)

Takovouhle husinu sem při sledování filmu už dlouho neměl. I felt it as well

Iron Man 2 (2010)

Pokračování bylo nevyhnutelné, a jako skoro každý koncept druhého dílu se jednalo o film, kde se málo myslí (přestože mluví až až) a hodně střílí a exploduje.. Rozhodně jen pro nenáročné uživatele. Přesto nekteré akční scény stály za to. Nelituju, že jsem se díval, ale jsem si celkem jistej, že repete už mě nečeká

Jak vycvičit draka (2010)

Opravdu příjemně překvapilo, Bezzubka jako by z oka vypadla naší kočce. Na animák překvapivě zábavný

Kniha přežití (2010)

Asi jsem od filmu neměl tolik očekávat, působivá byla jen atmosféra postapokalyptického světa, nicméně v příběhu s dost laciným koncem a nevysvětlitelnými jevy jsem se topil prostě moc dlouho.. Škoda, mohli to alespoň částečně spasit větší akcí