Johnny English (2003)

Povedená britská variace na Jamese Bonda pobaví, ale na konci zůstane trochu hořká pachuť, že to mohlo být ještě o něco lepší.

John Wick (2014)

Stylový akčňák s přakvapivě zábavným (byť jednoduchým) příběhem, do kterého sedne Keanu Reeves se svým jediným výrazem jako ulitý.

Kalifornské rozinky (1989) (seriál)

To je prostě moje dětství. Nostalgii neumlátíš. Ačkoli podle Kalifornských rozinek se teď moje dětství objektivně zdá pěkně stupidní. :-)

Kameňák (2003) odpad!

Strašně rád bych napsal něco hnusnýho, ale přijde mi pod úroveň se tímhle kinematografickým zvěrstvem zahazovat. Odpad bude muset stačit.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Nechci vůči panu Troškovi vypadat zaujatě, ale tohle si vážně nic jiného nezaslouží.

Karate Kid (2010)

Původní Karate Kid si nepamatuji ani náhodou, takže jsem ochuzen o možnost oba filmy srovnat, ale ani to není potřeba, protože verze 2010 je překvapivě dobrý film a nabízí Jackieho Chana v (opět překvapivě) charakterní roli, což je po řadě jeho posledních filmů opravdu osvěžující.

Kat (2004)

Příjemná oddychovka, která ze židle nezvedne, ale taky nenaštve. Bitka s přerostlým Rusem byla povedená. Je ale fakt, že z předlohy šlo vyždímat mnohem mnohem víc.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Jelikož nehulím, asi jsem si to nemohl užít tak jako spousta mých kamarádů. Ale překvapivě jsem se i pobavil.

Kick-Ass (2010)

Já jsem dostal to, co jsem čekal a jsem spokojený.