Promlčeno (2022)

Docela useknutej konec, ale na to jak nemam rád Rodena, to celkem překvapilo. Nenudí to, odsejpá to, Amerika tam prvních pár minut je, je to takový reálný, Praha tohle, devadesátky tamto - rozumíš. Za mě 4 a čau

Jigsaw (2017)

Ja ty filmy prostě můžu 🥲 top strop

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Jigsaw je prostě kult. Ta promyšlenost, byť napasovaná na rozhadrovaný lidi.. Asi nepřestanu žasnout. Pětku nedávám jen proto, že jsem neviděl celou sérii popořadě, ale co není, může být :)

Vražda v Orient expresu (2017)

Tak ti nevím.. Začátek husté jak krupičná kaša. Lokace, bystrý Hercule, hudba, příběh. Jak se to posune do vlaku je to série rozhovorů a čím blíž ke konci, tím nudnější :( asi 3,44 hvězdy - na víc to nevidím

Den dobytí Bastily (2016)

Ale jo Francie, Idris Elba, z počátku hodně kozy a jedna vůbec ne marná prdel ale někam k výšinám to vůbec není jasný pane. Plus jsem to nedojel do konce

Dokonalá loupež (2018)

Den of thieves? Solidní vykrádačka s nádherným plot-twistem nakonec. To se musí vidět. Místama hluchý místa ticha a stopáž by nebýt nudných chvílí radoby napětí (jako hádání se se ženou) mohla ubrat 15-20min. Jinak ale top záležitost ve své třídě.

Město (2010)

Top of the top. Sice hraje hlavní roli předseda svazu postižených obličejovou obrnou ale napětí 2h? Check. Lovestory? Check. Hudba v topu? Check. Amerika - Boston a chudinske poměry? Check. Sex s prostitutkou check 😀 mám pokračovat, nebo si ten přesah jdeš už pustit? Tak běž - check

Armageddon (1998)

Klasika všech klasik, soundtrack, citová dojárna, romanťárna, komedie, must-see thing

V zajetí sněhu (2017)

Miracle o tom, kterak se troska vybičovala k přežití. Ten děj filmu odhalí věta "podle skutečné události". Téma je daný názvem filmu. Je otázka, jak moc se nudíš a podle toho zjistíš, jestli si tohle pustit. Jestli je středa večer a i přes reklamy si tohle na Paramountu pustíš, pak to asi něco znamená..