Tohle je válka! (2012)

Průměrná klišoidní komédie s poměrně sličnou slečnou, která je sice lepší, než drátem do oka a čumění do zdi, ale pokud máte COKOLIV lepšího na práci, pravděpodobně to bude lepší volba. Jako film bych si to dobrovolně nepustil nebýt někde na odlehlé chatě kdesi v horách.. PS jdu si pustit horor :) čau

Copak je to za vojáka... (1987)

Poměrně napínavá česká věc z dob minulého režimu. 4 hvězdy za zábavu :)

Lady XXL (2006) odpad!

Asi jen pro chubby-fetišisty :D otřepané klišé o ošklivém kačátku vás nemá jak ošálit.. Edit 19.8.2018 snižuji na odpad - po minutě přestalo bavit, do první reklamy jsem přepínal

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Asi bych si neodpustil nehodit tomuto PODIVUHODNÉMU dílu plnou palbu z několika důvodů.. Jsem asi beznadějný PŘÍPAD když zjišťuju, že jsem propadl romantickým kouskům (snad je to jen dočasně). Ale s BENJAMINEM jsem se poměrně rychle dokázal ztotožnit a pak i únava a spánek museli jít ten tam. Ságu rodu BUTTONŮ jsem tedy zhltl na jeden nádech a můžu jen doporučit. Povinná kinematografie 5/5

Katastrofa letu č.19 (1997) (TV film)

Katastrofální teatrálnost z minulého milenia. Průměr a už to nechci vidět znovu. Díky :D

Muž bez stínu (2000)

Zajímavý námět zajímavě zpracovaný. Nějaké věci jsou tam navíc - opakované probouzení normálně dávno mrtvého zlosyna, ale i přes výše zmíněné nedostatky si zachovává napětí po celou dobu. Za mě 3z5 nejen kvůli lehce přisprostlé povaze hlavního herce 😂

Gridlocked (2015)

Poměrně jednotvárná záležitost s Lincolnem tak jak ho známe.. Pár logických chyb ten film mírně deklasují a nic moc vývoj děje jakož i postav stahuje celé dílko do bahna průměru. Neurazí ale ani nenadchne nijak extra -_- 3z5

Kdopak to mluví (1989)

Přál bych si ho vidět v originále, což se mi doufám někdy splní. Jinak samozřejmě definice žánru komedie a zábavný pohled na film z New Yorku let devadesátých. Kirstie kočka a John tehdy ještě mladý ucho. Rozhodně nutnost vidět jako součást kulturního filmovýho rozhledu. Dal bych asi 5 hvězd, pokud bych němel období šetření s něma.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Nevěřil jsem že to někdy řeknu, ale od pětky, na které jsem byl 2x v kině jsem po zhlédnutí tohoto veledíla už asi unaven. Nonstop akce více či MÉNĚ uvěřitelného vybuchování, závodění a soupěření se zlosyny už prostě nefunguje asi na mě. Proto poprvé historicky musím slevit z pětkovitého nasazení a ocenit FF8 pouze čtyřkou. Nevím jestli už stárnu, nebo mě jen neberou plameny šlehající z atomové ponorky (ahoj tlaková vlno, kde seš?), před kterými Vina Naftu chrání jen 4 auta :D Subjektivně mi přišly stejný jak sedmička tak tento díl. Uvidíme zda mě donutí jít do kina podeváté, ale už to zavání seriálem pomalu a je čas přemýšlet o druhé sérii pomalu ale jistě. Vinnie už určitě musí mít následovníky v rodině.