Alpha Dog (2006)

Pribeh podle skutecne udalosti popisujici velmi vazny zlocin particky mladych zbohatliku. Vtip je v tom, ze nikdo nemel ze zacatku v umyslu vrazdit, ale vse zvratil nevinny unos bratra jednoho ze clenu party, ktery zasel dale nez vsichni tusili.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Vcelku uchazejici nenarocna zabava pro vsedni podvecery. Priznam se ale, ze se k tomuto serialu vracim pred televizi cim dal casteji.

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Priznam se, ze jsem to nevidel uplne cele, ale konkretne konec je poradny zahul pro city. Velmi dobre natoceny, nekonvencni serial.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Tohleto Evropske dilko s prehledem ukaze zada drtive vetsine tech ostatnich. Audiovizualni zpracovani, masky, kamera a vubec cely vytvarny pocin je takrka bezchybny. Z kraje se mi zdal Parfem misty dost rozvlekly, ale ke konci jsem razem pochopil ze melo svuj vyznam. A jako tresnicku na dortu bych uvedl pozpochyby nejoriginalnejsi davovou scenu kterou jsem mel moznost videt..

Vzpomínky (2006)

Detektivka s casovou smyckou? Proc ne, ale pocitejte s tim, ze pokud jeste jen bezni divaci detektivek a ne znalci sci-fi filmu a vubec "problematiky" cestovani v case, budete mozna trosku dezorientovani.

Hezké chvilky bez záruky (2006)

Vzhledem k tomu, ze jsem se nedavno ozenil tak se mi na nektere useky nedivalo zrovna dobre. Doufam ze takhle nedopadaji po nejake dobe vsechny vztahy mezi lidmi. A jak strucne charakterizovat tenhle film?? Je az zoufale prumerny. Herecke vykony jsou jako na horske draze, pomerne mi nevyhovovala "rucni" kamera, scenar taky zadna slava. z hercu vystupovali z prumeru snad jen Kraus ml. a Jana Janěková ..

Rocky Balboa (2006)

Stallone to dokazal, vyrovnal se s definitivnim zaverem cele serie se cti ve stylu prvniho dilu. Film je prospikovany (mozna az moc) nostalgii, a Rocky prakticky prvni pulku jen vzpomina a vzpomina. Fanouskum serie to asi vadit nebude, ale mi uz to prislo i kapanek otravne. Druha pule uz je na tom lepe, a zaverecny souboj je dokonce i velmi dojemny. Kdyz se na konci Rocky definitivne loucil s karierou, nemusel Stallone ani moc hrat. Bylo videt ze se se svou nejslavnejsi postavou louci nejen na platne, ale i doopravdy. Fanousci Rockyho si klidne mohou pridat jednu hvezdicku.

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Namet sice dobry, ale jako celek ten serial pusobi docela podivne.

Barevný závoj (2006)

Nadprumerne milostne drama s vynikajici ustredni dvojici. Mozna jen trochu moc predvidatelne.

Kráska v nesnázích (2006)

Mirne klisoidni pribeh o "princi na bilem koni" kteremu ale neco malo chybi. Urcite bych vyzvednul hudbu a herecky vykon Vladimira Schmitezera, jinak to vidim na lehci nadprumer.