Johnny Bravo (1997) (seriál)

Tenhel seriál sem si oblíbil až sem začal trochu rozumět anglicky. Jednoduchá zápletka i nápady, ale nesmrtelné hlášky macho hovada Johny Brava. Dodnes nemůžu z toho jeho :"Haaaaaa Mama."

Freakazoid! (1995) (seriál)

Vzpomínka na staré dobré časy při sledování Cartoon Network. Spoustu těch seriálů, chodících na této stanici sem sledoval, i když sem zezačátku nerozuměl ani slovu. A tenhle seriál patřil mezi mé nejoblíbenější. Maník který se při slovech freakazoid změní na superhrdinu a navíc dost pošahaného superhrdinu. Výborná zábava

Agent WC 40 (1996)

Pár výborných vtipů by se tu našlo, ale většinou je to jen křeč. Ani Leslie Nielsen už neumí hrát parodie s vážným obličejem

Čarodějky (1998) (seriál)

Když smícháme Beverly Hills, Sabrinu a Buffy : přemožitelku upírů dostanete tenhle seriál. V první sérii to ještě celkem ušlo. Bylo to i docela chytlavé. Jenže to bylo pořád jen slabší a slabší až se z toho stala podivný seriál, který přepnete, sotva zjistíte co to je.

Odložené případy (2003) (seriál)

Některé případy jsou opravdu zajímavé a velmi dobře natočené. ale je to tak jednou za tři čtyři díly.

Gympl (2007)

kromě Mádla a Matonohy mi všichni herci přišli hodně nevýrazní. Navíc film obsahuje chtěně vtipné hlášky a celý film je jakoby vytažen do extrémů. Prostě jen další film, který nijak nenadchne. přitom námět není nejhorší. Mohlo to být o mnoho lepší

Bezva finta (1985)

Elegantní a šílený lupič Bebel ve solidní francouzské komedii.

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Tak tohle je jeden z nejpřeceňovanějších filmů všech dob. Nevím co za kritiky se na ten film dívali, ale pod dojmem jednoho z nejvtipnějších filmů sem si tenhle film jednoho krásného dne půjčil v půjčovně a zasunul dvd do přehrávače v naději, že po hodině a půl si budu masírovat žebra od smíchu. No po uběhnutí 90 minut sem si masíroval spíš čelisti od věčného zívání. Je to nuda. Neskutečne nudná nuda. Není to ani tak vina scénáře, nebo herců. Je to prostě film ze života, který mě osobně nechytl za srdce ani trochu. Např. Juno, která o pár let později dostala podobnou nálepku velkého umění v malém filmu, a která je taky ze života, mě chytila mnohonásobně víc a vybojovala si místo v mojí top 10. I přes zajímavé postavičky a snahu o hlášky o Jaru, tohle prostě není film pro mě