Martial Law - Stav ohrožení (1998) (seriál)

Příběhově ani herecky to nepatří zrovna k elitě, ale ta choreografie rvaček v Hongkongském stylu byla úchvatná Tak oficiálně jsem zestárl, protože sem přišel na to, že tohle je vlastně jen kung-fu Walker Texas Ranger.

V.I.P. (1998) (seriál) odpad!

Co to doprdele mělo znamenat?????

Poslední muž (1995) odpad!

Celou dobu co sem sledoval tenhle film sem přemýšlel kolik hladových dětí by dostalo k obědu kuře, kdyby si tvůrci tohohle filmu řekli, že místo natáčení raději rozdají peníze chudým. Z celého toho dramatu mi bylo líto jedině těch dvou krásných Chevroletů z té "dramatické" autohoničky

Bestián: Kupředu, zpátky jen krok! (1999)

Velice vtipný návrat staré zmijácké party a průlet událostma britské historie. Jen tomu něco chybělo k naprosté dokonalosti. Možná ti napovídající díváci, kteří se smějí s váma nebo takové zvláštní vzezření....nevím. Ale bylo to příjemné připomenutí oblíbeného seriálu

Blackadder: The Cavalier Years (1988) (TV film)

"Jak se má Lord Protector?" - "Vynesl rozkaz k vaší zkáze." - "Fantastické, absolutně fantastické.".....Asi poprvé z celé Černozmijovské historie mě někdo pobavil víc než Edmund s Baldrickem, a ten někdo je Stephen Fry .Ten je tady dokonale brilantní, perfektně pozitivní v každé situaci a já mu skládám hlubokou poklonu

Experti (2006) odpad!

komedie, u které se chce plakat nad neskutečnou blbostí tvůrců. Nuda, nuda, nuda. Doteď nechápu co mělo být vtipné na semaforu, který ukazue jestli se může na záchod. Možná kdyby použití svým zvláštním způsobem vysvětloval Sir Humphrey Appleby, hláškou by to stírali Rimmer s Černou Zmijí a po vysvětlení by předvedl John Cleese cholerický záchvat.

Velké vítězství (1992)

Skvělá komedie z prostředí dámského baseballu s excelentním Tomem Hanksem v roli obhroublé bývalé hvězdy tohoto sportu. On si pro sebe zabral ty nejlepší hlášky např: "Pořád chlastáš?" - "Ne. Nechal sem toho." - "Dostal si rozum?" - "Ne. Nemám na to", nebo když za neustálého mávání a srdečného usmívání na fanoušky si sám pro sebe říká ať mu políbí jeho velkou chlupatou prdel....jedna z nejlepších Hanksových rolí.

Sahara (1995) (TV film)

Kdyby to nebylo televizní ale šlo to do filmové produkce a kdyby se zapracovalo na scénáři a víc se prokreslili postavy mohl být tenhle film o dvě třídy lepší. Jinak velmi zajímavý počin s výborným Jamesem Belushim

Rudé horko (1988)

takový zvláštní akční film. Arnold tu prakticky nemění výraz tváře, což na druhou stranu k roli sedí a James Belushi má pár dobrých hlášek v rukávu. Chybou je tu hlavně nepropracovanost scénáře, který je hodně kostrbatý a taková spousta klišé. Je až kupodivu že takový film, který ukazuje sověta jko silnějšího vůbec v té době v americe vůbec vznikl