Muži na stromech (2006) (seriál)

Jednoduché příběhy a spousta sympatických figurek. To by byly hlavní plusy tohoto seriálu. Hlavním problémem je ale hlavní dvojice v podání Anne Heche a James Tupper. Ještě snad u žádného ze seriálů, které jsem kdy viděl, mi nebyl osud hlavního hrdiny či hrdinky tak lhostejný jako tady. Vcelku mi bylo jedno, jestli jsou Anne Heche a James Tupper spolu, nebo se rozešli, nebo jestli je třeba snědl medvěd či co. Seriál sem sledoval právě jen kvůli těm vedlejším figurkám, které se v tom městečku vyskytují

Griffinovi (1999) (seriál)

Hodnotím zatím jen po dvou sériích. Nevím jak to jde dál s tímhle seriálem, ale prozatím se se dočkal jen obyčejného vykrádání simpsonů. No ne teda vykrádání tak doslova. Spíš bezduché kopírování. Celou dobu jen čekám, kdy najednou zpoza rohu vykoukne Homer a jeho svérázná rodinka a vykopou tyhle podivné maníky z vysílání. A tomu všemu moc nepomáhá ani naprosto stupidní dabing...........Po shlédnutí dalších sérií musím uznat, že se jedná o zajímavý seriál. Je to sled skečů, gagů a parodií všeho možného s nějakým náznakem příběhu. Je to zábavné a má to svůj styl. Už to Simpsonovi nevykrádá, ale v jistých částech si to z nich dělá srandu. Až na první dvě tři série se jedná o zábavný a originální seriál

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Místo Žaby Zelené je tu Sladká Laura a místo mexické haciendy tu je bavorský hotel. Nic nového pod sluncem. Klasická zápletka jihoamerických skvostů doplněná o Klasische Deutsche Humor je tak dokonalá, že už jen náhled na prvních deset minut prvního dílu mi osvětlil kdo jak a s kým v tomhle seriálu bude zacházet.

Fotbalové opojení (1997)

Jednoduchá a milá britská komedie s osobitým kouzlem, které snad mají jen britské komedie. Výborná zábava na odpoledne s krásným popisem ryzího fanouškovství.

Magazín Ligy mistrů (2002) (pořad)

Sestřihy ze zápasů jsou docela chaotické a i některé záběry, jsou udělány dost nepřehledně. Asi to mělo být akční, ale je to spíš takové nepřehledná změť. Ale některé rubriky v tomto magazínu byly docela zajímavé.

Discopříběh (1987)

Ta sféra rodinné tragédie,se kterou se najednou usejívyrovnat dospívající syn a ovdovělý otec, kteří se navíc moc nemusejí mi přišla docela zajímavá a navíc má docela takovou dusnou atmosféru. Jenže to prokládání písničkama Michala Davida a věčným chození na diskotéky a honěním se za tou blonckou mi přišlo tak slabomyslné, že to tu zajímavějšíčást strhlo sebou do horoucích pekel

Burani z Beverly Hills (1993)

Chvilkama probleskne docela srandovní humor. Bohužel jen asi jednou na deset minut nudy.