Nejtemnější hodina (2017)

Film, kterému lze máloco vytknout, přesto ho bude málokdo milovat. Po technické a herecké stránce brilantní, emoční rovina je však natolik mělká, že z vás zážitek vyprchá pár hodin po skončení. Je to takový díl Anglického století s lepšími herci a výpravou, ilustrovaná kapitola z Churchillova životopisu. Ale v sobotu večer v televizi neurazí, spíše potěší.

Upgrade (2018)

Nedává to smysl, kvůli malému rozpočtu se to celé odehrává ve tmě, akce je velmi málo a je dosti prkenná a ty dvě CGI gore scény dneska už těžko někoho ohromí, celkově vzato, imbecilní béčko za pár šupů do popůlnočního televizního programu.

Interstellar (2014)

Nolanův devátý pokus o "chytrý" film, a už nejméně posedmé z toho vylezla hovězina pro puberťáky, tentokrát ještě nesnesitelně natahovaná a sentimentální. Nejzbytečnější "velký" film roku 2014.

Reportérka (2015) (seriál)

Milá ČT, už se na to, kurva, vyser. Děkuji, nucený koncesionář.

Stůj při mně (1986)

Hezký americký smutněveselý zvukový nehořlavý film.

U pokladny stál... (1939)

Nesnáším tyhle prvorepublikové taškařice a při sledování "krále komiků" dostávám silné bolesti hlavy. Zamknout do archivu a zahodit klíč.

Na hraně zítřka (2014)

Nudnější a blbější než Verbalovy komentáře, bez šesti třetinek Achel blonde bych to asi nedokoukal.