Počátek (2010)

Hmm, tomu zas říkám nolanovský MEGA FILM! Originální příběh, napínavý s dobrou kamerou i herci a působivou hudbou Hans(e) Zimmer(a). Chris Nolan v plné síle, MUST SEE! Verdikt: 5* a 90 %.

Hledá se Nemo (2003)

Krásně barevný a citlivě natočený animák, který Vás dojme a zamilujete si jej. Jeden z nejúspěšnějších pixarovských animáků. Verdikt: 5* a 85 - 90 %.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Třetí celovečerní film úspěšné značky a milionové výdělky stále pokračují... A my se u filmu stále ještě bavíme :-) Verdikt: 4* a 75 %.

Madagaskar (2005)

Suprovní, vtipná a správně šmrncovní animovaná komedie nejen pro nejmenší. Verdikt: 5* a 90 %. PS. Na song "I Like to Move It" v podání Sacha Baron Cohen(a), coby krále Jelimána se jen tak nezapomíná :D A ni na jeho kámoše Maurice a Morta.

Pocahontas (1995)

Předchůdce Avataru? Možná..., ale krásně barevně kreslený, prostě disneyovská klasika :-), kterou musíte vidět. Verdikt: 5* a 80 %.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Možná ne úplně tak dobré jako první film ale v duchu dobře zavedené, uchycené a velmi kladně přijaté značky pokračuje vcelku úspěšně dál i když nic moc nového zřejmě nenabízí. Verdikt: 3 a 1/2* a 75 %.

Kung Fu Panda (2008)

Ale jo, je to povedené a vtipné, průměrně až místo možná i lehce nadprůměrně dobré. Verdikt: 3* a 70 - 75 %.

Život brouka (1998)

Povedený animák u kterého se může výborně bavit celá rodina. Doporučuji nejen dětem, ale i dospělým. Verdikt: 4* a 80 %.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Slavný seriál se konečně dočkal i svého celovečerního filmu a myslím, že vcelku povedeného. Verdikt: 4* - 5* a 80 - 85 %.

Shrek 2 (2004)

Druhý Shrek je snad stejně tak dobrý, ne-li lepší jako ten první. Je to vtipné a pokračuje to úspěšně v již zavedené a dobře přijaté nové značce. Verdikt: 5* a 80 - 85 %.