Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Stejně tak dobrý, nebo možná o něco málo slabší než 3. film, nicméně pořád fungující. Verdikt: 3* a 70 - 75 %.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Možná snad ještě lepší a vtipnější než první dva filmy. Skvěle zavedená značka jenž to s dechem vystačilo i na 3. celovečerní film. A myslím, že nemalý podíl na tom nese excelentní herecký výkon Seann(a) William(a) Scott(a) coby Stiffmeistera. Verdikt: 3* a 75 %.

Armageddon (1998)

Velká romaťárna na pozadí záchrany světa nebo záchrana světa na pozadí velké romanťárny? To už nechávám na Vašem zvážení. Legendární film o záchraně naší planety se songem "I Don't Want to Miss a Thing" od skupiny Aerosmith jenž film provází (a dělá samozřejmě výbornou reklamu). Verdikt: 3* a 75 %.

Mizerové II (2003)

Druzí Mizerové byli minimálně stejně dobří, ne-li lepší než ti první. Chemie Lawrence-Smith spolu se zajímavým scénářem, kvalitní režií a dobře odvedenou prací s kamerou rozhodují o vysokém Verdiktu: 5* a 80 %.

Ostrov (2005)

Celkem působivá a originální sci-fi s pozoruhodným hudebním doprovodem Steve(a) Jablonksy(ho) ze kterého v hlavě většiny fanoušků stále ještě zní skladba "My Name is Lincoln". Já si ji pouštím poměrně často :) Dějově to zas tak složité není, hlavně je celkem dost přímočarý vztah dvou hlavních postav, ale i tak Vás film nudit ve většině případů nudit nebude. Verdikt: 4* a 80 %.

Skála (1996)

Kvalitní akční film se silným hereckým obsazením z 90. let. Dobře napsaný scénář a na pozadí hudební doprovod v režii Hanze Zimmera, který si člověk rád poslechne i sólo. Verdikt: 5* a 85 %.

Con Air (1997)

V rámci Cage(ových) filmů patří tento k těm lepším, ne-li nejlepším a stojí za to ho vidět, je to dobrá akce. Verdikt: 3* a 75 %.

60 sekund (2000)

Docela dobrej resp. lepší vyjádření je koukatelnej film z doby, kdy Nic Cage "točil" ještě filmy, na který se dalo normálně koukat. Verdikt: 3* a 70 %. PS. V hlavě mi utkvěla úvodní "intro" hudební skladba.

Ptačí svět (1998) (seriál)

Jediné co lze napsat, je Verdikt: 5* a 90 % - toť dokumenty sira Davida Attenborougha.

Všichni starostovi muži (1996) (seriál)

Vtipný seriál komediální seriál typu sitcom (hlavně díky Michael(u) J. Fox(ovi), který jsem rád sledoval. Verdikt: 5* a 85 %.