Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

V pořadí 3. celovečerní film a stejně velký úspěch jako u prvních dvou. Tady je recept na to, jak točit pokračování. Verdikt: 5* a 85 %.

Sám doma (1990)

Legendární film s Macaulay Culkin(em), který jsem měl jako malý dost rád a sledoval jsem jej každé Vánoce. Je to dobře napsané, Culkin hraje Kevina výborně a stejně výborně hrají i Joe Pesci a Daniel Stern. Verdikt: 4* a 85 %. PS. Kvalitní soundtrack od John(a) Williams(e). PS2. Je to fakt vtipné, jako malý jsem u některých scén brečel smíchy.

Záhada Blair Witch (1999)

Tomu říkám horor jak řemen, pořádná duchařina a přitom se ani nemusím dívat na žádné hnusáky nebo hektolitry krve. Jakože pseudodokument, ale s úspěchem jak hrom. Verdikt: 5* a 85 %.

Sběratel polibků (1997)

Sběratel polibků, Sběratel kostí, vše o něco slabší variace na téma filmu Mlčení jehňátek, kterým se jistě nechaly inspirovat. Ale úplně špatné to zas není, takže lze hodnotit relativně vysoko. Verdikt: 3 1/2* a 70 - 75 %.

Mrtvá zóna (1983)

Kingovy knihy bývají o dost lepší a jsou známy právě tím, že jdou špatně zfilmovat, stejné je to i u Mrtvé zóny. Verdikt: 3* a 70 %.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Tohle na mě příliš velký dojem neudělalo, a to ani přes to, že tam hraje Robert Downey Jr. Verdikt: 3* a 70 %.

Purpurové řeky (2000)

To je aspoň mysteriózní krimi thriller. Nejlepší na filmu je sama atmosféra, no a Jean Reno a Vincent Cassel ji už jen skvěle dokreslují. Verdikt: 4* a 80 %.

Moon (2009)

V podstatě One Man's Show, ve které Vás zaujme svým hereckým umem Sam Rockwell a filmová hudba od Clint(a) Mansell(a). Verdikt: 4* a 75 %.

Addamsova rodina (1991)

Vtipná černá a když píšu černá, tak myslím ČERNÁ komedie o jedné zcela netypické a tak trochu zvláštní rodince :D "Caramia..." Verdikt: 3* a 70 - 75 %.

8 MM (1999)

Hutné téma, jež je dobře napsané a i kvalitně zrežírované. Nic Cage a hlavně i Joaquin Phoenix hrají dobře, ale díky samotnému tématu to člověku stačí vidět jednou. Verdikt: 4* a 80 %.