Raymonda má každý rád (1996) (seriál)

Docela vtipný komediální seriál, který neustále dokola využívá ty stejné vtípky a zavedená klišé, ale člověk se u nich baví. Nejvíc díky hereckému umu Peter(a) Boyle(a), táty hlavního hrdiny Ray(e). Verdikt: 4* a 75 %.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Legendární sovětský/ruský seriál, který jsem sledoval jako mladý. Dost slušná konkurence americkým disneyovkám a animákům od pánů Hany a Barbery. V podstatě ruská varianta na Toma a Jerryho. Verdikt: 5* a 80 - 85 %.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Jo jo, sledoval jsem to, ale i když ty Smithovy gagy byly vtipné, seriál sám o sobě nebyl nikterak úžasný a nezapomenutelné do té míry, že bych měl někdy v budoucnu potřebu na něj znovu koukat. Verdikt: 2 1/2* a 60 - 65 %.

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Jejda, tak tohle jsem jako mládě taky sledoval. Pro úspěšný ,nejen sexuální, vývoj každého teenagera mohu jen vřele doporučit. Těžko ale říct, jestli to někdy v budoucnu budou ještě nějací teenageři (mít možnost) sledovat. Vtipné, jak Dawsonovy návštěvy Joey(ina) pokoje, kam chodil a odkud odcházel oknem zparodovali v jednom ze Scary Movie. Verdikt: 2 1/2* a 50 - 65 %.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Propagace komunistického režimu. Nevím zda je ta 1*, kterou jsem tomu dal úplně vhodné a správné hodnocení. Seriál jsem nikdy nesledoval, nebo sledoval ale už úspěšně zapomněl a proto bych možná neměl vůbec hodnotit. Vtipný je komentář od uživatele DaViD '82. Verdikt: odpad!? a 0 % nebo maximálně 1* a 5 - 10 %? Nemohu říct.

Arabela (1980) (seriál)

Seriálová pohádka kterou jsem samozřejmě i já rád sledoval. Verdikt: 3* a 70 %.

Columbo (1971) (seriál)

Poručík Columbo u něhož nikdo neví jeho křestní jméno a jehož manželku, o které tak rád mluví, nikdy nikdo neviděl Vás nepřestane bavit svými všetečnými dotazy. Epizody jsou dobře napsané a Peter Falk svou roli zvládá bravurně. Verdikt: 4* a 75 %.

24 hodin (2001) (seriál)

Tři hvězdičky jsou na tento seriál moc, proto měním na 2. Nijak mě to nezaujalo, je to příliš americké, nereálné a neodpovídá to reálnému času, tak jak slibovali. Verdikt: * a 60 %.

X-Men (2000)

Brayn Signer a David Hayter jsou první, kdo převádí úspěšně komiksové hrdiny v hrané podobě na filmová plátna. Počátek éry, kde se začne nejvíc rejžovat zlato právě na filmování komiksů. Díky počítačové technologii je možné natočit právě to, co dříve možné nebylo. A hlavně o ty efekty zde totiž jde (i když z pohledu fyziky je spousta z nich naprosto nesmyslná a to, i kdybychom připustili jejich realizovatelnost). Prostě z fyzikálního hlediska absolutní blbosti na které se ale kouká výborně. Verdikt: 4* a 80 %. PS. Tak co, která schopnost je podle Vás absolutně nejlepší? Manipulaci s kovy by to podle mě rozhodně nebyla. PS2. James Marsden, co by Kyklop (Cyclops) hraje absolutně příšerně..., vlastně hraje? jakožto ve všech filmech, kde se objeví, ještě, že ho ve 3. filmu vyřadili.

Casablanca (1942)

Stará černobílá filmová opravdová americká klasika. Ale proč vlastně? Možná snad kvůli těm replikám :-) Verdikt: 4* a 80 %.